Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Precz z UPA i OUN-em!

03.01.2015

„Precz z rządem i politykami, którzy nie reagują na próby uczynienia z bandyty wzorca dla ukraińskiej młodzieży. Hańba i dno”.

Paweł Kukiz jest oburzony reaktywacją banderowskich nastrojów na Ukrainie. Wskazuje, że brak reakcji rządu, opozycji oraz „Gazety Wyborczej” jest niezrozumiały.

„Bliźniemu swemu należy pomagać. Zło zwyciężać Dobrem. Wybaczać ale nie zapominać.... Wolna Ukraina to nasz interes bo im dalej Rosja - tym lepiej... Ale ......” - zaczyna swój ostatni wpis na Facebooku.

Przypomina przy okazji, „z jaką zaciekłością walczył nasz mainstream (z "Wyborczą" na czele) z wszelkimi zdarzeniami mającymi na celu przywrócenie pamięci o Romanie Dmowskim”. „Z DMOWSKIM, który miał spory "prawoskręt" ale walczył o Polskę drogami DYPLOMATYCZNYMI....” - wskazuje Kukiz.

I opisuje sytuację, która miała miejsce ostatnio na Ukrainie. „W linku macie opis sytuacji, w której występuje NIBY marginalna grupa (ok 300 osób) ale nawet gdyby było ich o połowę mniej to i tak dla mnie taka sytuacja jest NIEDOPUSZCZALNA! Czciciele mordercy- Stepana Bandery. Bandyty, który mordował tak Polaków jak i swoich. Rzeźnika....” - tłumaczy Kukiz.

I dodaje: „Pytam - gdzie jest "GW" (która mnie określiła mianem "sprzymierzeńca spadkobierców polskich faszystów")?”

„GDZIE jest premiera Kopaczowa? Gdzie ostre stanowisko polskiego rządu? Konkretny, BARDZO MOCNO nagłośniony sprzeciw ? Dlaczego również PiS wkłada głowę w piasek? Ja pomagałem i będę pomagać ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Ale nie bandytom. NEVER. Precz z UPA i OUN-em!” - zaznacza muzyk.

Na koniec dodaje również: „Precz z rządem i politykami, którzy nie reagują na próby uczynienia z bandyty wzorca dla ukraińskiej młodzieży. Hańba i dno”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook