Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Precz z UPA i OUN-em!

03.01.2015

„Precz z rządem i politykami, którzy nie reagują na próby uczynienia z bandyty wzorca dla ukraińskiej młodzieży. Hańba i dno”.

Paweł Kukiz jest oburzony reaktywacją banderowskich nastrojów na Ukrainie. Wskazuje, że brak reakcji rządu, opozycji oraz „Gazety Wyborczej” jest niezrozumiały.

„Bliźniemu swemu należy pomagać. Zło zwyciężać Dobrem. Wybaczać ale nie zapominać.... Wolna Ukraina to nasz interes bo im dalej Rosja - tym lepiej... Ale ......” - zaczyna swój ostatni wpis na Facebooku.

Przypomina przy okazji, „z jaką zaciekłością walczył nasz mainstream (z "Wyborczą" na czele) z wszelkimi zdarzeniami mającymi na celu przywrócenie pamięci o Romanie Dmowskim”. „Z DMOWSKIM, który miał spory "prawoskręt" ale walczył o Polskę drogami DYPLOMATYCZNYMI....” - wskazuje Kukiz.

I opisuje sytuację, która miała miejsce ostatnio na Ukrainie. „W linku macie opis sytuacji, w której występuje NIBY marginalna grupa (ok 300 osób) ale nawet gdyby było ich o połowę mniej to i tak dla mnie taka sytuacja jest NIEDOPUSZCZALNA! Czciciele mordercy- Stepana Bandery. Bandyty, który mordował tak Polaków jak i swoich. Rzeźnika....” - tłumaczy Kukiz.

I dodaje: „Pytam - gdzie jest "GW" (która mnie określiła mianem "sprzymierzeńca spadkobierców polskich faszystów")?”

„GDZIE jest premiera Kopaczowa? Gdzie ostre stanowisko polskiego rządu? Konkretny, BARDZO MOCNO nagłośniony sprzeciw ? Dlaczego również PiS wkłada głowę w piasek? Ja pomagałem i będę pomagać ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Ale nie bandytom. NEVER. Precz z UPA i OUN-em!” - zaznacza muzyk.

Na koniec dodaje również: „Precz z rządem i politykami, którzy nie reagują na próby uczynienia z bandyty wzorca dla ukraińskiej młodzieży. Hańba i dno”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Ukraina

,

Polska

,

polityka

,

rząd

,

UPA

,

Kukiz

Warto poczytać

 1. Google1477x83143-2016 28.10.2016

  "wSieci": Zacięta walka o Nowy Porządek Świata

  "Dla amerykańskiego mainstreamu jest ważne, by USA były globalną wioską, w której, jak u Orwella, po wypędzeniu ludzi światowym folwarkiem będą rządzić świnie".

 2. malejonek 28.10.2016

  Malejonek: Byliśmy w przedsionku piekła

  "To jest konflikt biblijny, który wchodzi już w rozumienie apokaliptyczne".

 3. januskorminwikke 28.10.2016

  Korwin-Mikke: Clinton to zimna suka

  "Hillary Clinton to zimna suka, ona doprowadzi do wojny".

 4. 1232sdasdasd222 28.10.2016

  Wildstein: Dziennikarze chcą walczyć z PiS!. WIDEO

  "Mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym, aby walczyć o odzyskanie szeroko pojętej władzy".

 5. kukiz-mucha 28.10.2016

  Kukiz: Mija 66. rocznica skoku władzy na prywatne pieniądze

  "28 października 1950 roku rozpoczął się proces zagrabiania naszych pieniędzy przez zmieniające się rządy i ich zaplecza w postaci aparatu urzędniczego".

 6. sadsadasd 28.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech da pani w mordę wszystkim KOD-ziarzom!

  Na spotkaniu Michnika z KOD było sympatycznie, dopóki młody człowiek, wychodząc z sali, nie rzucił "do widzenia, panie Adamie, pan brata pozdrowi".

 7. dgfdfgfdg 27.10.2016

  Ks. Chrostowski: "Rzetelna polityka historyczna jest obowiązkiem". WIDEO

  "Mądra i rzetelna polityka historyczna jest obowiązkiem. Jej brak stanowi wielki grzech zaniechania skutkujący ignorancją, bezmyślnością i bezradnością".

 8. kowalczyk 27.10.2016

  "wSieci": Kowalczyk miała rację

  Cezary Kowalski we "wSieci" o aferze dopingowej w norweskiej kadrze narciarek.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook