Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Podatki to bandyckie świadczenia

31.07.2015

Do momentu aż nie powiemy „DOŚĆ!”, aż nie zażądamy radykalnego obniżenia obciążeń fiskalnych, będziemy tyrać ciężej niż np. Niemcy czy Anglicy, zarabiając czterokrotnie od nich mniej i płacąc więcej niż oni za te same produkty – podkreśla mocno Paweł Kukiz.

Muzyk na swoim facebookowym profilu po raz kolejny odniósł się do politycznych deklaracji, które padają podczas kampanii wyborczej.

- Dopóki nie stworzy się normalnego, przejrzystego, prostego i zrozumiałego dla każdego Obywatela systemu podatkowego, dopóki nie da się ludziom zarabiać pieniędzy i samodzielnie nimi gospodarować, nie zwiększy się radykalnie kwoty wolnej od podatku, itd. - będziemy żyć z dnia na dzień czekając na kolejne obietnice w kolejnych wyborach – wyjaśnia Kukiz i dodaje, że „dopóki praca będzie opodatkowana w wysokości ok. 70% (różnej maści daniny w większości konsumowane przez partiokrację) NIE MA MOWY o wzroście gospodarczym i bogaceniu się Obywateli.”

- Priorytetem jest więc uwolnienie pracy od bandyckich świadczeń na rzecz władzy i całej tej sitwy partyjnej a nie deklaracje "łaski pańskiej" w postaci sypnięcia groszem "na dzieciaka".
Takie "deklaracje programowe" to jedna wielka ściema – zaznacza Paweł Kukiz.

- Bo tak naprawdę "program" wszystkich partii jest jeden - łupić Obywateli pod przykryciem "obietnic", które łykną jak pelikany – zakończył Kukiz.

mmil

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook