Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Podatki to bandyckie świadczenia

31.07.2015

Do momentu aż nie powiemy „DOŚĆ!”, aż nie zażądamy radykalnego obniżenia obciążeń fiskalnych, będziemy tyrać ciężej niż np. Niemcy czy Anglicy, zarabiając czterokrotnie od nich mniej i płacąc więcej niż oni za te same produkty – podkreśla mocno Paweł Kukiz.

Muzyk na swoim facebookowym profilu po raz kolejny odniósł się do politycznych deklaracji, które padają podczas kampanii wyborczej.

- Dopóki nie stworzy się normalnego, przejrzystego, prostego i zrozumiałego dla każdego Obywatela systemu podatkowego, dopóki nie da się ludziom zarabiać pieniędzy i samodzielnie nimi gospodarować, nie zwiększy się radykalnie kwoty wolnej od podatku, itd. - będziemy żyć z dnia na dzień czekając na kolejne obietnice w kolejnych wyborach – wyjaśnia Kukiz i dodaje, że „dopóki praca będzie opodatkowana w wysokości ok. 70% (różnej maści daniny w większości konsumowane przez partiokrację) NIE MA MOWY o wzroście gospodarczym i bogaceniu się Obywateli.”

- Priorytetem jest więc uwolnienie pracy od bandyckich świadczeń na rzecz władzy i całej tej sitwy partyjnej a nie deklaracje "łaski pańskiej" w postaci sypnięcia groszem "na dzieciaka".
Takie "deklaracje programowe" to jedna wielka ściema – zaznacza Paweł Kukiz.

- Bo tak naprawdę "program" wszystkich partii jest jeden - łupić Obywateli pod przykryciem "obietnic", które łykną jak pelikany – zakończył Kukiz.

mmil

[Fot. YouTube]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook