Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Podatki to bandyckie świadczenia

31.07.2015

Do momentu aż nie powiemy „DOŚĆ!”, aż nie zażądamy radykalnego obniżenia obciążeń fiskalnych, będziemy tyrać ciężej niż np. Niemcy czy Anglicy, zarabiając czterokrotnie od nich mniej i płacąc więcej niż oni za te same produkty – podkreśla mocno Paweł Kukiz.

Muzyk na swoim facebookowym profilu po raz kolejny odniósł się do politycznych deklaracji, które padają podczas kampanii wyborczej.

- Dopóki nie stworzy się normalnego, przejrzystego, prostego i zrozumiałego dla każdego Obywatela systemu podatkowego, dopóki nie da się ludziom zarabiać pieniędzy i samodzielnie nimi gospodarować, nie zwiększy się radykalnie kwoty wolnej od podatku, itd. - będziemy żyć z dnia na dzień czekając na kolejne obietnice w kolejnych wyborach – wyjaśnia Kukiz i dodaje, że „dopóki praca będzie opodatkowana w wysokości ok. 70% (różnej maści daniny w większości konsumowane przez partiokrację) NIE MA MOWY o wzroście gospodarczym i bogaceniu się Obywateli.”

- Priorytetem jest więc uwolnienie pracy od bandyckich świadczeń na rzecz władzy i całej tej sitwy partyjnej a nie deklaracje "łaski pańskiej" w postaci sypnięcia groszem "na dzieciaka".
Takie "deklaracje programowe" to jedna wielka ściema – zaznacza Paweł Kukiz.

- Bo tak naprawdę "program" wszystkich partii jest jeden - łupić Obywateli pod przykryciem "obietnic", które łykną jak pelikany – zakończył Kukiz.

mmil

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook