Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Partyjne oligarchie zawłaszczyły państwo

02.09.2015

„Partyjne oligarchie, PO, PiS, ZSL (nazwę zmieniam celowo - prawdziwy PSL został zniszczony w okresie stalinowskim, to, co jest teraz, to kontynuacja przystawki PZPR), postkomunistyczna lewica. Oni wszyscy zawłaszczyli państwo” – twierdzi Paweł Kukiz, który zachęca do wzięcia udziału w niedzielnym referendum.

Paweł Kukiz podkreślił także, że to właśnie partiokratyczny system, który nie daje młodym żadnych perspektyw, zmusza do emigracji. I wymienia:

- Działanie państwa i urzędników, którzy mają gdzieś obywateli, lekceważą Twoje i moje prawa. Komornik, który zabiera majątek kogoś, kto nie miał długu. Sąd, który skazuje na areszt człowieka na podstawie fałszywego oskarżenia kryminalisty, a jednocześnie wypuszcza z więzienia prawdziwego przestępcę, bo ten miał "plecy" i układy. Odbieranie dzieci rodzicom - podkreśla Kukiz i wyjaśnia, że wkrótce może się to zmienić.

- Do tej pory byliśmy bezsilni. W najbliższą niedzielę możemy to zmienić. 6 września odbędzie się referendum, w którym możemy powiedzieć  ‘tak’ dla JOW - jednomandatowych okręgów wyborczych. Dzięki nim to my, a nie partyjni liderzy, wybierać będziemy posłów do Sejmu – wyjaśnia Kukiz w liście skierowanym do czytelników „Super Expressu”.

I zachęca:

„Proszę Cię - niezależnie od przekonań, sympatii i antypatii - pójdź na referendum w niedzielę, 6 września. To pierwsza, ale być może ostatnia szansa na to, by cokolwiek w naszym pięknym kraju zmienić. Politycy, tzw. eksperci, pracujący dla systemu, dziennikarze, obojętnie, czy popierający PO, czy PiS - oni wszyscy chcą Cię przekonać, żebyś na referendum nie szedł. To leży w ich interesie. Nie słuchaj ich. Głosuj w interesie własnym”.

mmil/se.pl

[Fot. YouTube]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook