Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Partyjne oligarchie zawłaszczyły państwo

02.09.2015

„Partyjne oligarchie, PO, PiS, ZSL (nazwę zmieniam celowo - prawdziwy PSL został zniszczony w okresie stalinowskim, to, co jest teraz, to kontynuacja przystawki PZPR), postkomunistyczna lewica. Oni wszyscy zawłaszczyli państwo” – twierdzi Paweł Kukiz, który zachęca do wzięcia udziału w niedzielnym referendum.

Paweł Kukiz podkreślił także, że to właśnie partiokratyczny system, który nie daje młodym żadnych perspektyw, zmusza do emigracji. I wymienia:

- Działanie państwa i urzędników, którzy mają gdzieś obywateli, lekceważą Twoje i moje prawa. Komornik, który zabiera majątek kogoś, kto nie miał długu. Sąd, który skazuje na areszt człowieka na podstawie fałszywego oskarżenia kryminalisty, a jednocześnie wypuszcza z więzienia prawdziwego przestępcę, bo ten miał "plecy" i układy. Odbieranie dzieci rodzicom - podkreśla Kukiz i wyjaśnia, że wkrótce może się to zmienić.

- Do tej pory byliśmy bezsilni. W najbliższą niedzielę możemy to zmienić. 6 września odbędzie się referendum, w którym możemy powiedzieć  ‘tak’ dla JOW - jednomandatowych okręgów wyborczych. Dzięki nim to my, a nie partyjni liderzy, wybierać będziemy posłów do Sejmu – wyjaśnia Kukiz w liście skierowanym do czytelników „Super Expressu”.

I zachęca:

„Proszę Cię - niezależnie od przekonań, sympatii i antypatii - pójdź na referendum w niedzielę, 6 września. To pierwsza, ale być może ostatnia szansa na to, by cokolwiek w naszym pięknym kraju zmienić. Politycy, tzw. eksperci, pracujący dla systemu, dziennikarze, obojętnie, czy popierający PO, czy PiS - oni wszyscy chcą Cię przekonać, żebyś na referendum nie szedł. To leży w ich interesie. Nie słuchaj ich. Głosuj w interesie własnym”.

mmil/se.pl

[Fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook