Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Partie systemowe przegrały debatę

21.10.2015

„Adrian Zandberg budzi nadzieję na prawdziwą lewicę. Pani Nowacka to taka kawiorowa lewica”.

Paweł Kukiz uważa, że wtorkową debatę przegrały partie systemu. W jego ocenie przebieg spotkania pokazuje, że jest w Polsce nadzieja na... prawdziwą lewicę. Wrażenie na Kukizie zrobił Adrian Zandberg z partii Razem.

„Partie systemowe ewidentnie przegrały tę debatę. Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie pan Adrian Zandberg – budzi nadzieję na to, że w Polsce powstanie prawdziwa lewica. Pani Nowacka to taka kawiorowa lewica warszawska – biznesy… (…) Bardzo ważne rzeczy to ideowość i miłość do ojczyzny. Na pewno Partia Razem pozostaje w kontraście do Zjednoczonej Lewicy” - mówił Kukiz w TVN24.

Były kandydat na prezydenta zapytany o jego ciągłe potwierdzanie słów Janusza Korwin-Mikkego, stwierdził: „Każdy z nas ma różne charaktery i pewnie trochę się różnimy, ale jeśli chodzi o kwestie takie jak np. sprzeciw wobec partiokracji, to nas łączy”.

Kukiz odniósł się również do słów lidera partii KORWiN, który nazwał środowisko Pawła Kukiza „menażerią”. „Ta ekipa utrzyma się sama” - powiedział Paweł Kukiz.

ez,wPolityce.pl
[Fot. PAP/Marcin Obara]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook