Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz ostro o wniosku ws. odwołania szefa MON: "Zdrada stanu!"

05.07.2016

Paweł Kukiz odniósł się na swoim profilu na Facebooku do sejmowej awantury wokół wniosku o wotum nieufności dla ministra Antoniego Macierewicza.

Lider ruchu Kukiz‘15 nie kryje swojej krytycznej opinii w sprawie pomysłu na odwołanie szefa MON na kilka dni przed szczytem NATO.

"Można mieć różne obiekcje do Macierewicza. Jak zresztą do każdego z polityków. Ale zgłaszanie wniosku o votum nieufności dla szefa MON na TRZY DNI przed Szczytem NATO w Warszawie ja osobiście odbieram jako coś z pogranicza zdrady stanu. I nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonać, że jest inaczej" - pisze Kukiz.

I po chwili jeszcze mocniej dodaje: "Nie… Pomyliłem się… Nie „z pogranicza”. To jest po prostu zdrada. Bo tylko głupota może tłumaczyć jątrzenie na kilkadziesiąt godzin przed tak ważnym dla Polski wydarzeniem. A głupi to oni z całą pewnością nie są" - czytamy.

kk/Facebook

[fot. Fratria]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook