Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Osią sporu nie jest "dymanie" nas przez Bolka lub Lolka

12.12.2014

„Jeśli obaj używają mydła dajemy się wkręcić w "spór" czyje mydło jest lepsze, bo mniej piecze”.

Paweł Kukiz, znany muzyk, a ostatnio również samorządowiec, konsekwentnie piętnuje pasożytniczą działalność polskich polityków. W ostatnich wpisach jednoznacznie ocenia doniesienia związane z finansami ludzi publicznych oraz gospodarowaniem majątkiem majątkiem publicznym.

Kukiz komentował m.in. wiadomość, że Hanna Gronkiewicz-Waltz rozdała na premie dla swoich urzędników aż 18 mln złotych. Muzyk przypomina przy tym, co HGW i jej partia mówiła przy okazji referendum dotyczącego odwołania władz stolicy.

„Pamiętacie jakie larum podniosła Partia Miłości przed rozpisaniem referendum w sprawie odwołania HGW w W-wie? Że straszne koszty, że nas nie stać..... Kosztowało ok. 3 mln złotych.... NeoLud Warszawy (czyli MWzDM, korpa, urzędnicy,propagandziści,etc) zaufał Hani! Poszedł, zagłosował i .... Hanka się odwdzięczyła! A Wy, którzy siedzieliście w domach - mata, co chceta!” - pisze Kukiz, słusznie wskazując na hipokryzję w działaniu władz stolicy.

W innym wpisie Kukiz komentuje słowa Sławomira Nitrasa z PO, który tłumaczył Radosława Sikorskiego z afery kilometrówkowej. W ocenie Nitrasa był szef MSZ wytłumaczył już wszystko i się oczyścił.

Paweł Kukiz jednak ma inne zdanie. Zachęcając do przeczytania wywiadu z Nitrasem pisze: „A tu link do jednego z odcinków serialu, który premierę miał w 1989 roku. Tytuł serialu : 'Zdrowie wasze w gardła nasze'” - zagaja Kukiz i dodaje: „Dzisiejszy odcinek nosi podtytuł 'Oni kradną więcej'...”.

„Widzowie (czyli my) od 25 lat z zapartym tchem obserwują przygody Bolków i Lolków i całymi rodzinami kłócą się o to, czy lepiej być molestowanym przez Bolka czy może jednak przez Lolka. Innymi słowy od 25 lat nie jest dla nas ważne, że tak Bolek jak i Lolek "robią sobie dobrze" traktując nas instrumentalnie ale ważne jest, kiedy nas mniej boli . Bo do tego, że nas boli już dawno się przyzwyczailiśmy i przywykliśmy” - wskazuje muzyk.

Dodaje, że „osią naszego wewnętrznego sporu nie jest fakt samego "dymania" nas przez Bolka lub Lolka ale problem, czy robią to z mydłem czy bez”. „A jeśli obaj-w danym czasokresie- używają mydła to dajemy się wkręcić w ich "spór" czyje mydło jest lepsze , bo mniej piecze” - kończy swój wpis Paweł Kukiz.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook