Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz o związkach policji i PSL: Jak Cosa nostra...

24.06.2015

„Najwyżsi funkcjonariusze Policji na usługach ZSL-owskiej mafii... Oczywiście, sprawie ukręci się łeb...”

Wiceszef Policji Mirosław Schossler złamał zasady spotykając się nieformalne z przewodniczącym klubu PSL Janem Burym, który przekazał generałowi dane o finansach jednej z firm na Podkarpaciu. Na podstawie tych materiałów Centralne Biuro Śledcze wszczęło działania przeciwko właścicielom tej firmy i zarazem przeciwnikom politycznym Jana Burego. O sprawie informuje RMF FM.

 Sytuację jednoznacznie ocenia Paweł Kukiz. Na swoim profilu na Facebooku pisze o „ZSL-owskiej mafii”. „Jak Cosa nostra... Najwyżsi funkcjonariusze Policji na usługach ZSL-owskiej mafii... Oczywiście, sprawie ukręci się łeb... Wszystkie obecne "na rynku" partie są tym "ukręceniem" zainteresowane” – pisze Kukiz.

Krytykuje przy tej okazji również PiS. „Kiedy Wojtunik (szef CBA) wystąpił przeciw Buremu, Platforma szukała pretekstu by zmusić go do dymisji. PiS natomiast nie wsparł Wojtunika w działaniach bo Wojtunik skonfliktowany jest z byłym szefem CBA- Kamińskim” – pisze lider Ruchu Kukiza.

„Prywata i wszechwładza polskich partyjnych klanów nie ma sobie równych. W czasach PZPR taki Bury w najlepszym przypadku znalazłby się w Mongolii, jako attache ekonomiczny a jego pomocnicy wysłani do Komend Powiatowych na dyżurnego...” – pisze. Czyżby sądził, że PRL był lepszy niż Polską PO-PSL?

Paweł Kukiz zachęca przy okazji do udziału w referendum. „Jeśli teraz nie pójdziemy to przez minimum kilkanaście lat nie dostaniemy od nich takiej możliwości. Bo nie ma dla nich lepszego Systemu niż obecny. Dzięki niemu są bezkarni. Stoją ponad nami i ponad prawem” – ostrzega Paweł Kukiz.

Na koniec życzy, by referendum okazało się ważne. „Niech zostanie przekroczony magiczny, zaporowy 50cio procentowy próg frekwencyjny i odbierzmy im naszą Polskę! Tego Wam (i sobie) dzisiaj życzę” – kwituje Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook