Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz o związkach policji i PSL: Jak Cosa nostra...

24.06.2015

„Najwyżsi funkcjonariusze Policji na usługach ZSL-owskiej mafii... Oczywiście, sprawie ukręci się łeb...”

Wiceszef Policji Mirosław Schossler złamał zasady spotykając się nieformalne z przewodniczącym klubu PSL Janem Burym, który przekazał generałowi dane o finansach jednej z firm na Podkarpaciu. Na podstawie tych materiałów Centralne Biuro Śledcze wszczęło działania przeciwko właścicielom tej firmy i zarazem przeciwnikom politycznym Jana Burego. O sprawie informuje RMF FM.

 Sytuację jednoznacznie ocenia Paweł Kukiz. Na swoim profilu na Facebooku pisze o „ZSL-owskiej mafii”. „Jak Cosa nostra... Najwyżsi funkcjonariusze Policji na usługach ZSL-owskiej mafii... Oczywiście, sprawie ukręci się łeb... Wszystkie obecne "na rynku" partie są tym "ukręceniem" zainteresowane” – pisze Kukiz.

Krytykuje przy tej okazji również PiS. „Kiedy Wojtunik (szef CBA) wystąpił przeciw Buremu, Platforma szukała pretekstu by zmusić go do dymisji. PiS natomiast nie wsparł Wojtunika w działaniach bo Wojtunik skonfliktowany jest z byłym szefem CBA- Kamińskim” – pisze lider Ruchu Kukiza.

„Prywata i wszechwładza polskich partyjnych klanów nie ma sobie równych. W czasach PZPR taki Bury w najlepszym przypadku znalazłby się w Mongolii, jako attache ekonomiczny a jego pomocnicy wysłani do Komend Powiatowych na dyżurnego...” – pisze. Czyżby sądził, że PRL był lepszy niż Polską PO-PSL?

Paweł Kukiz zachęca przy okazji do udziału w referendum. „Jeśli teraz nie pójdziemy to przez minimum kilkanaście lat nie dostaniemy od nich takiej możliwości. Bo nie ma dla nich lepszego Systemu niż obecny. Dzięki niemu są bezkarni. Stoją ponad nami i ponad prawem” – ostrzega Paweł Kukiz.

Na koniec życzy, by referendum okazało się ważne. „Niech zostanie przekroczony magiczny, zaporowy 50cio procentowy próg frekwencyjny i odbierzmy im naszą Polskę! Tego Wam (i sobie) dzisiaj życzę” – kwituje Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Polska

,

polityka

,

policja

,

PSL. PO

,

PSL

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook