Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz o władzy: To normalna bandytka

08.10.2015

„Za komuny mniej kradli niż PO”; „Służby dobrze działały za Jaruzelskiego, teraz ich nie ma”.

Bohaterowie rozmów z „Sowy i Przyjaciół” powinni pójść siedzieć. Za czasów tej wstrętnej komuny takich nagrań by nie było, bo działały służby. To jest paradoks” – mówił Paweł Kukiz w Radiu Zet. Odnosząc się do afery taśmowej stwierdził, że problem afery taśmowej jest powiązany z kondycją polskich służb. W jego ocenie, funkcjonowały one lepiej w okresie PRL. „W Polsce stały sowieckie czołgi, ale więcej ta Polska miała swojej państwowości, niż ma obecnie” – przekonywał.

Zapytany, czy za Jaruzelskiego było lepiej, odpowiedział, że nie. „Ale na pewno za czasów Jaruzelskiego służby działały tak, jak powinny funkcjonować” – dodał. Były kandydat na prezydenta stwierdził, że obecnie służb w Polsce nie ma i jest tak między innymi dzięki Antoniemu Macierewiczowi.

„Gdyby służby w Polsce pracowały dziś tak, jak za komuny, to bylibyśmy państwem bezpiecznym. Mielibyśmy wywiad gospodarczy, interes Polski byłby chroniony” – mówił.

Ostro również podsumował działalność obecnej władzy. „To normalna bandytka. Za czasów komuny mniej kradli niż Platforma Obywatelska. Te wszystkie ośmiorniczki, wypłaty premii dla szefów nierentownych spółek, kilometrówki, zegarki to złodziejstwo. Ich nepotyzm i marnotrawstwo poraża” - mówił Kukiz.

Słowa dotyczące służb i PRL-u zaskakują. Jak na antysystemowca Paweł Kukiz wypowiedział się dziwacznie...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook