Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz o władzy: To normalna bandytka

08.10.2015

„Za komuny mniej kradli niż PO”; „Służby dobrze działały za Jaruzelskiego, teraz ich nie ma”.

Bohaterowie rozmów z „Sowy i Przyjaciół” powinni pójść siedzieć. Za czasów tej wstrętnej komuny takich nagrań by nie było, bo działały służby. To jest paradoks” – mówił Paweł Kukiz w Radiu Zet. Odnosząc się do afery taśmowej stwierdził, że problem afery taśmowej jest powiązany z kondycją polskich służb. W jego ocenie, funkcjonowały one lepiej w okresie PRL. „W Polsce stały sowieckie czołgi, ale więcej ta Polska miała swojej państwowości, niż ma obecnie” – przekonywał.

Zapytany, czy za Jaruzelskiego było lepiej, odpowiedział, że nie. „Ale na pewno za czasów Jaruzelskiego służby działały tak, jak powinny funkcjonować” – dodał. Były kandydat na prezydenta stwierdził, że obecnie służb w Polsce nie ma i jest tak między innymi dzięki Antoniemu Macierewiczowi.

„Gdyby służby w Polsce pracowały dziś tak, jak za komuny, to bylibyśmy państwem bezpiecznym. Mielibyśmy wywiad gospodarczy, interes Polski byłby chroniony” – mówił.

Ostro również podsumował działalność obecnej władzy. „To normalna bandytka. Za czasów komuny mniej kradli niż Platforma Obywatelska. Te wszystkie ośmiorniczki, wypłaty premii dla szefów nierentownych spółek, kilometrówki, zegarki to złodziejstwo. Ich nepotyzm i marnotrawstwo poraża” - mówił Kukiz.

Słowa dotyczące służb i PRL-u zaskakują. Jak na antysystemowca Paweł Kukiz wypowiedział się dziwacznie...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook