Jedynie prawda jest ciekawa

Paweł Kukiz: Wyć się chce

13.11.2016

„Dla mnie Nowak jest wręcz symbolem rozpasania poprzedniej ekipy a tu okazuje się, że dla PiS to osoba godna zaufania” - pisze na Facebooku Paweł Kukiz, muzyk, polityk, lider Kukiz’15.

Kukiz we wpisie odniósł się do sprawy sfinansowania przez Polskę remontu na sześciu przygranicznych drogach na zachodzie Ukrainy. Ministerstwa podpisały umowę na remont około 175 km nawierzchni.

Według informacji służby prasowej Państwowej Agencji Dróg Ukrainy (Ukrawtodor), której szefem w październiku został Sławomir Nowak, w czwartek zawarto umowę, na mocy której Polska da Ukrainie kredyt 68 mln euro.

Paweł Kukiz przypomniał, co obiecywał rząd.

„W kampanii PiS obiecywał, że po wygranych wyborach rozliczy tych wszystkich zegarmistrzów, turystów cmentarnych i pochłaniaczy ośmiorniczek…” - napisał na Facebooku polityk.

Dodał, że „wyć się chce” przez takie działania rządu.

„Dla mnie Nowak jest wręcz symbolem rozpasania poprzedniej ekipy a tu okazuje się, że dla PiS to osoba godna zaufania. Gospodarna, fachowa, uczciwa. Osoba, której w imię przyjaźni PiS-owsko - banderowskiej (bo Bandera to dziś największy bohater UA) warto powierzyć 68 mln euro z naszych podatków… Wyć się chce…” - podkreślił Paweł Kukiz.

 wkt/Facebook/Paweł Kukiz

[fot. wPolityce.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook