Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz o Kopacz: To kpina, jakaś prowincjonalna lekarka

22.09.2014

Donald Tusk uciekł do Brukseli przed taśmami – uważa Paweł Kukiz. Dodaje, że Ewa Kopacz jest „prowincjonalną lekarką”.

„Ja im nie wierzę za grosz, dopóki Platforma będzie pod wpływem tego, który uciekł przed taśmami do Brukseli” – mówił Kukiz w TVP Info. Pytany o nowe twarze w rządzie: Ewę Kopacz, Cezarego Grabarczyka stwierdził, że „nie może tych nazwisk słuchać”. Nową premier nazwał „prowincjonalną lekarką”. Pytany, czy po wyjeździe Tuska do Brukseli Platforma się zmieni, Kukiz stwierdził, że „da im szansę, jak Tusk odpowie za to, co zrobił z Polską”.

Ostrych słów muzyk nie szczędził też pod adresem nowego rządu Ewy Kopacz. „Ja nie mogę za bardzo tych nazwisk słuchać. To jest kpina, jakaś prowincjonalna lekarka” – powiedział Kukiz, mając na myśli nową premier polskiego rządu. „Niczego nie spodziewam się po exposé Ewy Kopacz, bo nie będzie czego słuchać” – dodał muzyk.

Muzyk dużą wagę przywiązuje do zmian w ordynacji wyborczej, w tym do konieczności wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych, które obiecywała Platforma Obywatelska kilka lat temu. Na stwierdzenie, że Ewa Kopacz była tą osobą, która swego czasu zorganizowała na ten temat otwartą debatę, odpowiedział, że „on zorganizował ich setki”.

Muzyk był też pytany o kompromitację nowej premier, która nie poradziła sobie z pytaniem o sprzedawanie broni Ukrainie. „Przez ostatni czas polski rząd prowadził taką politykę, że Sikorski z Tuskiem prowokowali Putina, a pomoc humanitarna z kamizelkami kuloodpornymi była zatrzymywana na granicy. Tu nie ma o czym rozmawiać” – przyznał Paweł Kukiz.

„Po co mi exposé pani Kopacz? Wyjdzie i powie, że jej PiS przeszkadza. Ja mam się zastanawiać, co powiedziała pani Ewa Kopacz, która mówiła, że w Smoleńsku kopała na dwa metry, a kopała na 10 centymetrów” – zakończył Kukiz.

ez
[Fot. Strona Pawła Kukiza]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook