Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz nokautuje Petru: Znowu Pan kłamie

15.02.2016

"Niechże Pan przestanie kłamać na nasz temat. Niech Pan te brednie odwoła i przeprosi".

Paweł Kukiz punktuje kłamstwa Ryszarda Petru. Lider Kukiz'15 przywołuje cytat z szefa Nowoczesnej. W RMF FM mówił on o demonstracji, którą chce zwołać w połowie marca. "Na takie demonstracje trzeba zaprosić wszystkich, całą opozycję, prawdziwą opozycję, nie tych, którzy głosują ręka w rękę z PiS-em, mówię o Kukizie" - tłumaczył Petru.

Na te słowa Kukiz odpowiedział listem, który umieścił na swoim profilu na Facebooku. "Panie Petru, znowu Pan kłamie. Kłamał Pan w kampanii wyborczej np. mówiąc, że nie finansuje Pan kampanii z kieszeni podatników (a równocześnie wziął Pan kredyt na kampanię pod zastaw przewidywanych subwencji partyjnych a te są właśnie z kieszeni podatnika), kłamał Pan wiele lat temu na temat opłacalności kredytu we frankach,, itp., itd." - przypomina Kukiz.

I dodaje: "Kłamie Pan i teraz twierdząc, że głosujemy "ręka w rękę z PiS". Przede wszystkim w Ruchu "Kukiz 15" nie obowiazuje żadna durna dyscyplina partyjna-każdy nasz poseł głosuje zgodnie z własnym sumieniem. Szczególnie widoczne to było przy głosowaniu "500+" gdzie 1/4 naszych posłów zagłosowała przeciw, 1/4 za a połowa wstrzymała się od głosu" - pisze dalej Kukiz.

I wylicza: "Poza tym: 1. NIE DALIŚMY votum zaufania rządowi PiS; 2. NIE głosowaliśmy jak PiS przy wyborze ich sedziów TK; 3. NIE poparliśmy ich ustawy "inwigilacyjnej" (o policji); 4. NIE głosowaliśmy za ich ustawą o prokuraturze; 5. NIE poparlismy ich projektu budżetu, itd."

Na koniec apeluje. "Niechże Pan przestanie notorycznie kłamać na nasz temat. Niech Pan te brednie odwoła i przeprosi a wówczas nie skierujemy wniosku do Komisji Etyki o ocenę Pańskiej postawy. Dobrego Dnia, Panie Petru" - kwituje Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook