Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Nie chcę władzy dla władzy. Chcę zmian

03.06.2015

„Ludziom wbija się do głów, że tylko partie mogą mieć reprezentację w parlamencie. Bzdura”.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku zapewnia, że nie zamierza budować partii politycznej, ale chce wprowadzić swoich ludzi do Sejmu. „To, że nie chcę tworzyć partii nie oznacza, że nie chcę wprowadzić na jesień do Sejmu zwolenników zmiany ustroju (Konstytucji) Polski” - tłumaczy.

Zaznacza, że „ludziom wbija się do głów przez lata, że tylko partie polityczne mogą mieć swoją reprezentację w parlamencie”. „Bzdura. Chciałbym przypomnieć wszystkim, że np. Akcja Wyborcza Solidarność (tzw. AWS), która powstała w 1996 roku i rok później objęła władzę NIE BYŁA PARTIĄ, ale ZWIĄZKIEM wielu różnych podmiotów politycznych, ugrupowań o różnym charakterze i poglądach” - wskazuje Kukiz.

Dodaje, że „chce i wprowadzi na jesień do Sejmu POROZUMIENIE WIELU ugrupowań i stowarzyszeń o charakterze antysystemowym”. „To jest właśnie ta moja "struktura bez struktur". Nie chcę "partii Kukiza" . Chcę INTEGRACJI wszystkich tych opcji politycznych i społecznych, które mówią "NIE!" obecnej partiokracji. I nad tym cały czas pracuję. Od świtu do ... świtu” - tłumaczy były kandydat na Prezydenta RP.

„Ja nie chcę "władzy dla władzy". Ja chcę zmian USTROJOWYCH m.in. po to, by móc w przyszłości, po ich wprowadzeniu, robić to co kocham - muzykę. W wolnej, NASZEJ WSPÓLNEJ, Polsce” - zaznacza.

Tłumaczy, że w informacjach o zainteresowaniach na FB napisał: „Muzyka i ....polityka. Po co polityka? Żeby wyrwać naszą Ojczyznę z łap partyjnych klanów aby potem móc śpiewać o kwiatkach i motylkach”

Swój tekst kończy wskazaniem: „Bo o to mi tylko chodzi. O Wolność”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Paweł Kukiz

,

Polska

,

polityka

,

zmiany

,

zmiana

,

prawo

Warto poczytać

 1. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 2. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 3. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

 4. Google1477x83143-2016 23.10.2016

  W nowym numerze "wSieci"

  W numerze ekskluzywny wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą.

 5. wpolitycewildstein 23.10.2016

  Wildstein: Nie potrafimy odróżniać świata wirtualnego od rzeczywistego

  Telewizja cały czas sprawia takie wrażenie, że wszyscy możemy być tymi, którzy są najwyżej.

 6. money-3679731920 23.10.2016

  Kuźmiuk: PO i Nowoczesna przeciw zaostrzeniu sankcji za wyłudzenie VAT

  W ostatni piątek w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie nowelizacji kodeksu karnego przewidujące zaostrzenie sankcji za wyłudzanie podatku VAT na wielką skalę.

 7. oopo32o423432 22.10.2016

  Prof. Piotrowski: "Kanadzie bardziej zależy na CETA"

  "Jeśli ta umowa wejdzie w życie, to zapewni dodatkowych 80 tys. miejsc pracy w Kanadzie. Pozostaje więc pytanie: co zapewni Europejczykom i Polakom?"

 8. zari 22.10.2016

  Zaremba: PiS nie stracił przez "Czarny protest"

  Publicysta "wSieci" o przewadze sondażowej Prawa i Sprawiedliwości.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook