Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Mucha zostawia własne dzieci

02.10.2016

Szef Kukiz'15 komentuje rozwód posłanki Platformy.

„Byłem dziś w okolicach manifestacji za bezwarunkową możliwością aborcji. Pod hasłem 'Moja vagina-moja broszka' występowała również pani, o której w załączonym linku…” — napisał na swoim profilu na facebooku Paweł Kukiz. I dodał.

„Doprecyzuje dla niekumatych, którzy 'nie widzą związku'… Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej 'widzimisię', możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to … Trudno mi znaleźć określenie..”

Polityk jasno sprecyzował też swoje stanowisko.

„I jeszcze jedno tylko a propos dzisiejszego #czarnyprotest … Powtarzam - nie jestem zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji. Uważam, że powinna pozostać obecnie obowiązująca ustawa a jedyne, co wymagałoby modyfikacji to rozszerzenie zakazu aborcji na dzieci z syndromem Downa.”

„I już kończę. I ubolewam że sam dałem się wkręcić w temat, który ma za zadanie przykryć CETA, afery reprywatyzacyjne, nepotyzm w spółkach skarbu państwa, etc… I tak od lat. Jak jakieś afery (hazardowe czy misiewiczowe) to wali sie aborcją, zwiazkami partnerskimi i in vitro…. Amen.”

mly/wPolityce.pl

fot. [Fratria]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook