Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: "Ministrze Ziobro, proszę powiedzieć NIE dopalaczom"

25.08.2016

"Powtarzam raz jeszcze apel do Pana Ministra Ziobry - w pierwszej kolejności prosze walczyć z tym zjawiskiem. Chętnie Panu pomogę. A marihuanę leczniczą zostawić do dyskusji lekarzom" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Lider Kukiz'15 zamieścił na portalu społecznościowym wpis nawołujący ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro do rozprawienia się z dopalaczami i osobami, które je sprzedają. Do wpisu Kukiz dodał filmik, na którym widać osobę pod wypływem dopalaczy taczającą się po ziemi w ataku po zażyciu chemikaliów.

"Dopalacze... PRZERAŻAJĄCE ... Rozmawiałem niedawno z terapeutami zajmującymi się m.in. osobami uzależnionymi od dopalaczy. Są przerażeni skalą zjawiska i bezkarnością bandziorów, którzy te "specyfiki" wprowadzają do obrotu. Twierdzą, że nawet jednokrotne zażycie powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu i - uwaga, cytuję - "często dla niektórych dzieci lepiej by było, gdyby przedawkowały" ... Straszne..." - czytamy.

Muzyk w dalszej części wpisu podkreśla gotowość do udzielenia pomocy prokuratorowi generalnemu w walce z tym zjawiskiem.

"Powtarzam raz jeszcze apel do Pana Ministra Ziobry - w pierwszej kolejności proszę walczyć z tym zjawiskiem. Chętnie Panu pomogę. A marihuanę leczniczą zostawić do dyskusji lekarzom (nie uwikłanym w koncerny farmaceutyczne) i chorym" - pisze Kukiz. Po chwili dodał on kolejny post, w którym pisze:

"Podobno jednym z największych wrogów legalizacji leczniczej marihuany jest Pan minister Zbigniew Ziobro. Panie Ministrze, proszę w pierwszej kolejności powiedzieć "NIE" dopalaczom i ich dealer'om! Tu niech Pan skieruje swoją energię - na gruntowne spenalizowanie handlu substancjami powodującymi nieodwracalne zmiany w organizmie "konsumentów" (którymi najczęściej są dzieci!). A marihuanę leczniczą niech Pan zostawi do dyskusji lekarzom i chorym".

kk/Facebook

[fot. Fratria]


Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook