Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: "Ministrze Ziobro, proszę powiedzieć NIE dopalaczom"

25.08.2016

"Powtarzam raz jeszcze apel do Pana Ministra Ziobry - w pierwszej kolejności prosze walczyć z tym zjawiskiem. Chętnie Panu pomogę. A marihuanę leczniczą zostawić do dyskusji lekarzom" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Lider Kukiz'15 zamieścił na portalu społecznościowym wpis nawołujący ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro do rozprawienia się z dopalaczami i osobami, które je sprzedają. Do wpisu Kukiz dodał filmik, na którym widać osobę pod wypływem dopalaczy taczającą się po ziemi w ataku po zażyciu chemikaliów.

"Dopalacze... PRZERAŻAJĄCE ... Rozmawiałem niedawno z terapeutami zajmującymi się m.in. osobami uzależnionymi od dopalaczy. Są przerażeni skalą zjawiska i bezkarnością bandziorów, którzy te "specyfiki" wprowadzają do obrotu. Twierdzą, że nawet jednokrotne zażycie powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu i - uwaga, cytuję - "często dla niektórych dzieci lepiej by było, gdyby przedawkowały" ... Straszne..." - czytamy.

Muzyk w dalszej części wpisu podkreśla gotowość do udzielenia pomocy prokuratorowi generalnemu w walce z tym zjawiskiem.

"Powtarzam raz jeszcze apel do Pana Ministra Ziobry - w pierwszej kolejności proszę walczyć z tym zjawiskiem. Chętnie Panu pomogę. A marihuanę leczniczą zostawić do dyskusji lekarzom (nie uwikłanym w koncerny farmaceutyczne) i chorym" - pisze Kukiz. Po chwili dodał on kolejny post, w którym pisze:

"Podobno jednym z największych wrogów legalizacji leczniczej marihuany jest Pan minister Zbigniew Ziobro. Panie Ministrze, proszę w pierwszej kolejności powiedzieć "NIE" dopalaczom i ich dealer'om! Tu niech Pan skieruje swoją energię - na gruntowne spenalizowanie handlu substancjami powodującymi nieodwracalne zmiany w organizmie "konsumentów" (którymi najczęściej są dzieci!). A marihuanę leczniczą niech Pan zostawi do dyskusji lekarzom i chorym".

kk/Facebook

[fot. Fratria]


Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook