Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: mam dość partiokracji i lekceważenia Obywateli

21.11.2014

Paweł Kukiz kolejny raz zabrał głos po wyborach samorządowych. Muzyk, który zdobył mandat do sejmiku wojewódzkiego na Dolnym Śląsku podziękował za głosy.

„Raz jeszcze BARDZO DZIĘKUJĘ Mieszkańcom Wrocławia, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego” - pisze Kukiz na Facebooku. Zaznacza, że zagłosowanie na niego nie było łatwe.

„Musieliście przewertować całą listę z nazwiskami i Komitetami, aby zakreślić moje nazwisko, które znajdowało się na ostatnim miejscu kandydatów KWW Bezpartyjni Samorządowcy.

Mam pełną świadomość, że podobnie jak i ja macie dość partiokracji i absolutnego lekceważenia przez "klasę polityczną" Obywateli RP. I że z tego przede wszystkim powodu zagłosowaliście właśnie na mnie” - zaznacza Kukiz.

Dodaje, że „będzie nadal szedł do , jakim jest zmiana ordynacji wyborczej na Jednomandatową”. „Na każdym szczeblu. Będę całym sobą wierny Idei ś.p. Profesora Jerzego Przystawy, prekursora Idei JOW w Polsce” - deklaruje.

Zapewnia jednak, że „sprawy Województwa Dolnośląskiego będą dla niego równie ważne”. „Szczególnie bezpieczeństwo, nasze kresowe tradycje i historia, a nade wszystko Młodzi Ludzie - rówieśnicy moich dzieci - pacyfikowani przez partio-urzędnicze układy, nepotyzm, kumoterstwo. Idziemy dalej. Lewa i Prawa. Plecy w plecy. Po NASZĄ Polskę” - podkreśla.

Apeluje również o spotkanie „we Wrocławiu, w najbliższą sobotę, na Rynku o 14:00”. Swój tekst kończy zachętą do podpisywania petycji o powtórzenie wyborów w Polsce.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook