Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: mam dość partiokracji i lekceważenia Obywateli

21.11.2014

Paweł Kukiz kolejny raz zabrał głos po wyborach samorządowych. Muzyk, który zdobył mandat do sejmiku wojewódzkiego na Dolnym Śląsku podziękował za głosy.

„Raz jeszcze BARDZO DZIĘKUJĘ Mieszkańcom Wrocławia, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego” - pisze Kukiz na Facebooku. Zaznacza, że zagłosowanie na niego nie było łatwe.

„Musieliście przewertować całą listę z nazwiskami i Komitetami, aby zakreślić moje nazwisko, które znajdowało się na ostatnim miejscu kandydatów KWW Bezpartyjni Samorządowcy.

Mam pełną świadomość, że podobnie jak i ja macie dość partiokracji i absolutnego lekceważenia przez "klasę polityczną" Obywateli RP. I że z tego przede wszystkim powodu zagłosowaliście właśnie na mnie” - zaznacza Kukiz.

Dodaje, że „będzie nadal szedł do , jakim jest zmiana ordynacji wyborczej na Jednomandatową”. „Na każdym szczeblu. Będę całym sobą wierny Idei ś.p. Profesora Jerzego Przystawy, prekursora Idei JOW w Polsce” - deklaruje.

Zapewnia jednak, że „sprawy Województwa Dolnośląskiego będą dla niego równie ważne”. „Szczególnie bezpieczeństwo, nasze kresowe tradycje i historia, a nade wszystko Młodzi Ludzie - rówieśnicy moich dzieci - pacyfikowani przez partio-urzędnicze układy, nepotyzm, kumoterstwo. Idziemy dalej. Lewa i Prawa. Plecy w plecy. Po NASZĄ Polskę” - podkreśla.

Apeluje również o spotkanie „we Wrocławiu, w najbliższą sobotę, na Rynku o 14:00”. Swój tekst kończy zachętą do podpisywania petycji o powtórzenie wyborów w Polsce.

TK
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

wybory

,

Polska

,

Kukiz

,

sejmik

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook