Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Już nie dam się oszukać

22.05.2015

„8 lat temu, kiedy uwierzyłem w obietnice Platformy. Drugi raz nie dam zrobić z siebie idioty”.

Paweł Kukiz nie owija w bawełnę. W Poranku Wnet tłumaczy, że czuje się oszukany przez PO. „„Bronisław Komorowski musi zrozumieć, że to obywatele mają władzę i to od nas, obywateli, zależy kto zostanie prezydentem. Ja już nie dam się oszukać, tak jak to zrobiłem 8 lat temu, kiedy uwierzyłem w obietnice Platformy. Drugi raz nie dam zrobić z siebie idioty” - powiedział Kukiz, komentując przebieg kampanii wyborczej przed II turą.

Odnosząc się do prób zorganizowania debaty kandydatów Paweł Kukiz wskazał, że „przyjęto zasadę, że albo sztaby przyjmą nasze warunki, albo ich kandydaci nie wezmą w niej udziału”. „Ja jestem tak zniesmaczony manipulacjami medialnymi, które możemy zobaczyć w kampanii, że postanowiłem, aby ta debata obyła się w obecności i na warunkach obywateli, a nie polityków” - tłumaczył. Dziś już wiadomo, że debaty nie będzie z racji sporu sztabu Bronisława Komorowskiego z organizatorami spotkania.

Paweł Kukiz wskazał również, że dziennikarze obecnie są propagandystami. „Jak można, prowadząc tak popularny program publicystyczny w telewizji, nie sprawdzić źródła informacji, którą się podaje na antenie. I to jeszcze uchodzi płazem. Moja rodzina również przez wiele lat była atakowana przez media, przez tych wszystkich „lisów” czy „sianeckich”. Dla mnie to nie są dziennikarze tylko propagandziści. To się musi zmienić” – zaznaczył Paweł Kukiz na antenie Radia Wnet.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet

ez
[Fot. wPolityce.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook