Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Już nie dam się oszukać

22.05.2015

„8 lat temu, kiedy uwierzyłem w obietnice Platformy. Drugi raz nie dam zrobić z siebie idioty”.

Paweł Kukiz nie owija w bawełnę. W Poranku Wnet tłumaczy, że czuje się oszukany przez PO. „„Bronisław Komorowski musi zrozumieć, że to obywatele mają władzę i to od nas, obywateli, zależy kto zostanie prezydentem. Ja już nie dam się oszukać, tak jak to zrobiłem 8 lat temu, kiedy uwierzyłem w obietnice Platformy. Drugi raz nie dam zrobić z siebie idioty” - powiedział Kukiz, komentując przebieg kampanii wyborczej przed II turą.

Odnosząc się do prób zorganizowania debaty kandydatów Paweł Kukiz wskazał, że „przyjęto zasadę, że albo sztaby przyjmą nasze warunki, albo ich kandydaci nie wezmą w niej udziału”. „Ja jestem tak zniesmaczony manipulacjami medialnymi, które możemy zobaczyć w kampanii, że postanowiłem, aby ta debata obyła się w obecności i na warunkach obywateli, a nie polityków” - tłumaczył. Dziś już wiadomo, że debaty nie będzie z racji sporu sztabu Bronisława Komorowskiego z organizatorami spotkania.

Paweł Kukiz wskazał również, że dziennikarze obecnie są propagandystami. „Jak można, prowadząc tak popularny program publicystyczny w telewizji, nie sprawdzić źródła informacji, którą się podaje na antenie. I to jeszcze uchodzi płazem. Moja rodzina również przez wiele lat była atakowana przez media, przez tych wszystkich „lisów” czy „sianeckich”. Dla mnie to nie są dziennikarze tylko propagandziści. To się musi zmienić” – zaznaczył Paweł Kukiz na antenie Radia Wnet.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 1270restauracjyjha 24.01.2018

  Prowokacja, czy głupota? Polskie dania z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu

  Drut kolczasty, kwiaty i „polskie menu” – tak jedna z włoskich restauracji postanowiła uczcić obchodzony 27 stycznia Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

 2. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 3. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 4. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 5. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 6. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 7. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 8. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook