Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Jesteśmy jednym z najwspanialszych Narodów

02.02.2015

„Przez media System z Polaków robi małych polaczków. Jesteśmy podzieleni sztucznie”.

Paweł Kukiz, znany muzyk i samorządowiec, cytuje na swoim profilu na Facebooku, uwagę, jaką pod jednym z jego wpisów umieścił „Arturo de Ciećmen”. Kukiz wskazuje, że „napisał on rzecz kapitalną”.

„Nie miejcie pretensji do Żydów, muzułmanów, Rosjan czy kogokolwiek innego. Pretensje powinniśmy mieć do samych siebie, bo pozwalamy wszystkim innym dyktować nam jak mamy żyć. Czy wiecie dlaczego np. Żydzi mają taką moc? Bo są zjednoczeni i stoją za sobą murem" – cytuje wpis Kukiz.

I komentuje, wskazując, że to „święte słowa”. „Wiecie, kiedy wygramy? Kiedy Polacy w końcu ZROZUMIEJĄ to, co Arturo napisał... Kiedy UWIERZĄ w SIEBIE. Zrozumieją, że System wpuścił nas w maliny komunikując i indoktrynując za pomocą żyjących z nim w symbiozie mediów, że jesteśmy nieudacznikami, że nasze wąsy nas dyskredytują, ze jesteśmy leniami, a nasza miłość do Ojczyzny to oszołomstwo i prowincjonalizm w "nowoczesnej Europie" ....” - zauważa Kukiz.

Dodaje, że ten zły obraz Polaków to nieprawda. „Jesteśmy jednym z najwspanialszych Narodów świata. Jesteśmy kreatywni, sprytni, pracowici, wydajni. Waleczni, kochający, odważni... Jesteśmy romantyczni i pragmatyczni jednocześnie” - zauważa.

Podkreśla, że „jedyny, dyskwalifikujący nas mankament to właśnie to, że jesteśmy podzieleni”. „Sztucznie. Przez System, który nas różni w myśl zasady -"dziel i rządź" i czesze bez litości, do kości białych.... Przez swoje media (80 % nie w polskich rękach) z Polaków robi małych polaczków i za punkt honoru stawia nam dążenie do tego, by "lubiano nas" w świecie.... "Lubiano" w ich (systemowych mediów) rozumieniu to synonim "uległości"....” - tłumaczy Kukiz.

„Mam gdzieś, czy kogoś w Belgii śmieszą moje wąsy. Jeśli zmienimy System, ustrój Państwa, ordynację wyborczą dzięki której to my, Obywatele, ludzie przyzwoici o różnych światopoglądach będziemy mieć władzę to za kilka-kilkanaście lat Belgowie przyjeżdżać będą do nas do roboty” - uważa samorządowiec.

I przekonuje, że „wystarczy odebrać Państwo nieudacznikom i złodziejom, którzy sprzedadzą bez mrugnięcia okiem całą Polskę wraz z inwentarzem...” Zaznacza, że „wystarczy rozwalić ten archaiczny, partiokratyczny System...”

Swój komentarz kończy uwagą, że „bez naszego zjednoczenia nie ma na to szans”. „I System zrobi wszystko aby do niego nie doszło. Ja jednak wierzę” - kwituje Paweł Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook