Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Jesteśmy jednym z najwspanialszych Narodów

02.02.2015

„Przez media System z Polaków robi małych polaczków. Jesteśmy podzieleni sztucznie”.

Paweł Kukiz, znany muzyk i samorządowiec, cytuje na swoim profilu na Facebooku, uwagę, jaką pod jednym z jego wpisów umieścił „Arturo de Ciećmen”. Kukiz wskazuje, że „napisał on rzecz kapitalną”.

„Nie miejcie pretensji do Żydów, muzułmanów, Rosjan czy kogokolwiek innego. Pretensje powinniśmy mieć do samych siebie, bo pozwalamy wszystkim innym dyktować nam jak mamy żyć. Czy wiecie dlaczego np. Żydzi mają taką moc? Bo są zjednoczeni i stoją za sobą murem" – cytuje wpis Kukiz.

I komentuje, wskazując, że to „święte słowa”. „Wiecie, kiedy wygramy? Kiedy Polacy w końcu ZROZUMIEJĄ to, co Arturo napisał... Kiedy UWIERZĄ w SIEBIE. Zrozumieją, że System wpuścił nas w maliny komunikując i indoktrynując za pomocą żyjących z nim w symbiozie mediów, że jesteśmy nieudacznikami, że nasze wąsy nas dyskredytują, ze jesteśmy leniami, a nasza miłość do Ojczyzny to oszołomstwo i prowincjonalizm w "nowoczesnej Europie" ....” - zauważa Kukiz.

Dodaje, że ten zły obraz Polaków to nieprawda. „Jesteśmy jednym z najwspanialszych Narodów świata. Jesteśmy kreatywni, sprytni, pracowici, wydajni. Waleczni, kochający, odważni... Jesteśmy romantyczni i pragmatyczni jednocześnie” - zauważa.

Podkreśla, że „jedyny, dyskwalifikujący nas mankament to właśnie to, że jesteśmy podzieleni”. „Sztucznie. Przez System, który nas różni w myśl zasady -"dziel i rządź" i czesze bez litości, do kości białych.... Przez swoje media (80 % nie w polskich rękach) z Polaków robi małych polaczków i za punkt honoru stawia nam dążenie do tego, by "lubiano nas" w świecie.... "Lubiano" w ich (systemowych mediów) rozumieniu to synonim "uległości"....” - tłumaczy Kukiz.

„Mam gdzieś, czy kogoś w Belgii śmieszą moje wąsy. Jeśli zmienimy System, ustrój Państwa, ordynację wyborczą dzięki której to my, Obywatele, ludzie przyzwoici o różnych światopoglądach będziemy mieć władzę to za kilka-kilkanaście lat Belgowie przyjeżdżać będą do nas do roboty” - uważa samorządowiec.

I przekonuje, że „wystarczy odebrać Państwo nieudacznikom i złodziejom, którzy sprzedadzą bez mrugnięcia okiem całą Polskę wraz z inwentarzem...” Zaznacza, że „wystarczy rozwalić ten archaiczny, partiokratyczny System...”

Swój komentarz kończy uwagą, że „bez naszego zjednoczenia nie ma na to szans”. „I System zrobi wszystko aby do niego nie doszło. Ja jednak wierzę” - kwituje Paweł Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Paweł Kukiz

,

Polska

,

polityka

,

media

Warto poczytać

 1. wojtekkfdhgdg 24.01.2017

  Sumliński: Milowy krok ku prawdzie

  Nastąpił właśnie milowy krok w sprawie niewyjaśnionej śmierci byłego lidera Samoobrony, Andrzeja Leppera.

 2. joachimbrudzinskitvrepublikaYT 23.01.2017

  Brudziński: Zależy nam na wielu kadencjach

  „Niech ci, którzy grzmią, dokształcą się z tego, na czym polega demokracja”.

 3. JanZarynKancelariaSenatu2015 23.01.2017

  Prof. Żaryn: Olbrzymie oczekiwania wobec zbioru zastrzeżonego

  - W Polsce opinia publiczna ma olbrzymie oczekiwania wobec tzw. zbioru zastrzeżonego; głównie dotyczą one lat 90. - powiedział historyk, senator PiS prof. Jan Żaryn.

 4. rzepcio 23.01.2017

  "wSieci": Balanga w Trybunale

  Wojciech Biedroń o ostatnim roku prezesury Rzeplińskiego.

 5. mid-epa05742807 23.01.2017

  Czarnecki: Trump będzie stawiać na NATO

  - Wbrew tej propagandzie antytrumpowskiej, prezydent Stanów Zjednoczonych będzie stawiać na NATO. To dla Polski dobra wiadomość - ocenił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.

 6. port-817598960720 23.01.2017

  Kuźmiuk: Fikcyjny eksport zawyżał wzrost PKB

  W ostatnich latach rządów koalicji PO-PSL ze względu na masowe wystawianie fikcyjnych faktur dotyczących sprzedaży na eksport, zawyżany był także wzrost PKB szczególnie w latach 2014-2015.

 7. 1b3ba3d672ce402fbf27f56062859d641270x714 22.01.2017

  Morawiecki: „Wyszkowski za mało tropił agentów”

  „Adamowicz za długo w Gdańsku rządzi (…). Dla niego najlepszym wyjściem byłaby dymisja”.

 8. szczerskiworoniczaobozySI 22.01.2017

  Szczerski o „polskich obozach”: to próba odwrócenia logiki historii

  „Musimy stać na gruncie prawdy o Polsce. Jeśli my sami się nie obronimy, to sami siebie szkalujemy”.

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook