Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Jesteśmy jednym z najwspanialszych Narodów

02.02.2015

„Przez media System z Polaków robi małych polaczków. Jesteśmy podzieleni sztucznie”.

Paweł Kukiz, znany muzyk i samorządowiec, cytuje na swoim profilu na Facebooku, uwagę, jaką pod jednym z jego wpisów umieścił „Arturo de Ciećmen”. Kukiz wskazuje, że „napisał on rzecz kapitalną”.

„Nie miejcie pretensji do Żydów, muzułmanów, Rosjan czy kogokolwiek innego. Pretensje powinniśmy mieć do samych siebie, bo pozwalamy wszystkim innym dyktować nam jak mamy żyć. Czy wiecie dlaczego np. Żydzi mają taką moc? Bo są zjednoczeni i stoją za sobą murem" – cytuje wpis Kukiz.

I komentuje, wskazując, że to „święte słowa”. „Wiecie, kiedy wygramy? Kiedy Polacy w końcu ZROZUMIEJĄ to, co Arturo napisał... Kiedy UWIERZĄ w SIEBIE. Zrozumieją, że System wpuścił nas w maliny komunikując i indoktrynując za pomocą żyjących z nim w symbiozie mediów, że jesteśmy nieudacznikami, że nasze wąsy nas dyskredytują, ze jesteśmy leniami, a nasza miłość do Ojczyzny to oszołomstwo i prowincjonalizm w "nowoczesnej Europie" ....” - zauważa Kukiz.

Dodaje, że ten zły obraz Polaków to nieprawda. „Jesteśmy jednym z najwspanialszych Narodów świata. Jesteśmy kreatywni, sprytni, pracowici, wydajni. Waleczni, kochający, odważni... Jesteśmy romantyczni i pragmatyczni jednocześnie” - zauważa.

Podkreśla, że „jedyny, dyskwalifikujący nas mankament to właśnie to, że jesteśmy podzieleni”. „Sztucznie. Przez System, który nas różni w myśl zasady -"dziel i rządź" i czesze bez litości, do kości białych.... Przez swoje media (80 % nie w polskich rękach) z Polaków robi małych polaczków i za punkt honoru stawia nam dążenie do tego, by "lubiano nas" w świecie.... "Lubiano" w ich (systemowych mediów) rozumieniu to synonim "uległości"....” - tłumaczy Kukiz.

„Mam gdzieś, czy kogoś w Belgii śmieszą moje wąsy. Jeśli zmienimy System, ustrój Państwa, ordynację wyborczą dzięki której to my, Obywatele, ludzie przyzwoici o różnych światopoglądach będziemy mieć władzę to za kilka-kilkanaście lat Belgowie przyjeżdżać będą do nas do roboty” - uważa samorządowiec.

I przekonuje, że „wystarczy odebrać Państwo nieudacznikom i złodziejom, którzy sprzedadzą bez mrugnięcia okiem całą Polskę wraz z inwentarzem...” Zaznacza, że „wystarczy rozwalić ten archaiczny, partiokratyczny System...”

Swój komentarz kończy uwagą, że „bez naszego zjednoczenia nie ma na to szans”. „I System zrobi wszystko aby do niego nie doszło. Ja jednak wierzę” - kwituje Paweł Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook