Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Jak mogliśmy dać się tak skundlić?

15.10.2015

„Kiedy do kurzych móżdżków dotrze najprostsza prawda: jesteśmy parobkami bo tak napisano”.

Paweł Kukiz wciąż walczący o zmianę systemu czeka aż Polacy zrozumieją, jak głębokie zmiany są III RP potrzebne. „Czy rzeczywiście trzeba najpierw zgonu Polski, żeby ludzie zrozumieli, iż wszystkie te "obietnice" i "programy" partyjne w obecnym Systemie są niespełnialne? Że "konstytucja" Kwacha z 1997 w ogólności mówi: "Polska jest własnością partii i tych, którzy dogadali sie przy okrągłym stole. A naród po to, by go walić po rogach abymyśmy my, stara gwardia okrągłostołowa, mogli żywić sie ośmiorniczkami." Że z tej "konstytucji" korzystają TYLKO WSZYSTKIE partyjne arystokracje. Wszystkie” - pyta na swoim profilu na Facebooku Kukiz.

Wskazuje, że „np. taki PSL zatrudnia 90 % członków swojej partii w agencjach rolnych i spółkach skarbu państwa blokując tym samy miejsce dla specjalistów spoza 'układu'”. „Blokując miejsca tym, którzy mogliby rzeczywiście zadbać o polską wieś a dając je swoim pociotkom i kumplom od bimbru. Kiedy ludzie zrozumieją, że prawo jest tak przez nich - dogadanych w Magdalence - napisane, że złodzieje nie ponoszą odpowiedzialności tylko dlatego, że są członkami "partyjnych dworów". Co tu sie musi zdarzyć, aby Obywatele zrozumieli, że bez uzyskania kontroli nad władzą będziemy do końca życia parobkami za psie pieniądze a jedyną opcją obrony godności jest wyjazd za granicę” - zastanawia się lider Ruchu Kukiza.

I załamuje ręce: „Jak mogliśmy dać się tak skundlić, że bardziej intryguje nas kto kogo w "M jak miłość" niż umorzenie postępowania przeciw bandytom z nagrań u Sowy przy równoczesnym wsadzeniu do puszki kelnerów, którzy bandziorów nagrywali...”

„Ile czasu trzeba aby sprzeciwić sie sitwom, nepotyzmowi, kumoterstwu... Co tu się musi zdarzyć aby naród doprowadził do tego, że ci, którzy rzucają na wiatr wyssane z palca deklaracje mogli być za ich niespełnienie sądzeni? Kiedy do tych kurzych móżdżków dotrze najprostsza na świecie prawda: jesteśmy parobkami bo tak w ksiedze napisano. Czas napisać naszą. 10 dni do ciszy wyborczej” - kończy Paweł Kukiz i poleca 10 punkt strategii, jaką proponuje Ruch Kukiza.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270hannalis 25.05.2018

  Jaki mąż, taka i żona. Jedyna Pasja Hanny Lis, to ataki na prezydenta?

  Hanna Lis bardzo chętnie bierze przykład z męża i podobnie, jak on, zamieniła swój profil na Twitterze w antypisowską tubę. Ze szczególnym zacięciem była prezenterka Teleexpressu atakuje prezydenta Andrzeja Dudę

 2. engelking17052018 17.05.2018

  Quo vadis „Dobra zmiano”? Pół miliona dotacji na finansowanie antypolonizmu!

  Ponad pół miliona dotacji na badania, których celem jest „opowiedzenie na nowo” problematyki postaw Polaków wobec Zagłady.

 3. 1270samiswoi 15.05.2018

  Jacek Saryusz-Wolski nokautuje Schetynę i Petru

  Tę scenę z filmu „Sami Swoi” chyba każdy pamięta. Internauci bez litości wykorzystali fragment filmu, by zdemaskować działania obecnej opozycji. Niniejszy mem śmieszy, ale niestety jest w nim też jest coś niezwykle smutnego i bolesnego. Współczesna Targowica.

 4. 1270Liswscieklak 15.05.2018

  Tomasz Lis znowu odleciał i pluje jadem. Opętał go Niesiołowski?

  Choć Tomasz Lis systematycznie udowadnia, że ma ogromny problem z opanowaniem emocji i dla własnego dobra powinien już dawno zostać odcięty od internetu (głównie portali społecznościowych), jego bliscy i współpracownicy zdają się tego nie zauważać.

 5. 1270danielolbrychski 10.05.2018

  Jak oni nienawidzą PiS. Olbrychski i Janda, agitują na rzecz Marszu Platformy

  Niechęć części tzw. środowiska artystów i elit III RP do obecnej ekipy rządowej nie jest tajemnicą, o czym sami „demiurdzy” i dzieci dziewięciu muz mówią otwarcie i często.

 6. 1270adamowiczgdans 10.05.2018

  Tak Paweł Adamowicz walczy z polityczna konkurencją. Armia trolli na żądanie prezydenta miasta

  Czy to możliwe, że włodarz tysiącletniego grodu nad Motławą, zarządzający aglomeracją liczącą blisko pół miliona mieszkańców, szczuje ludzi przeciwko swoim politycznym konkurentom?

 7. 1270uhadacz 10.05.2018

  "Zaplute mordy", "krzywe ryje" i zapach PiS-uaru, to mowa miłości opozycji

  O tym, że tzw. obrońcy demokracji nie słyną z tolerancji nikogo nie musimy przekonywać. Inna rzecz, że w ich szeregach agresja narasta w tempie geometrycznym

 8. 1270alejaja 09.05.2018

  Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska rzuca mięsem w Parlamencie Europejskim

  Myślicie, że ciepła posadka w Komisji Europejskiej zmieniła jej język? Nic z tych rzeczy.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook