Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Jak mogliśmy dać się tak skundlić?

15.10.2015

„Kiedy do kurzych móżdżków dotrze najprostsza prawda: jesteśmy parobkami bo tak napisano”.

Paweł Kukiz wciąż walczący o zmianę systemu czeka aż Polacy zrozumieją, jak głębokie zmiany są III RP potrzebne. „Czy rzeczywiście trzeba najpierw zgonu Polski, żeby ludzie zrozumieli, iż wszystkie te "obietnice" i "programy" partyjne w obecnym Systemie są niespełnialne? Że "konstytucja" Kwacha z 1997 w ogólności mówi: "Polska jest własnością partii i tych, którzy dogadali sie przy okrągłym stole. A naród po to, by go walić po rogach abymyśmy my, stara gwardia okrągłostołowa, mogli żywić sie ośmiorniczkami." Że z tej "konstytucji" korzystają TYLKO WSZYSTKIE partyjne arystokracje. Wszystkie” - pyta na swoim profilu na Facebooku Kukiz.

Wskazuje, że „np. taki PSL zatrudnia 90 % członków swojej partii w agencjach rolnych i spółkach skarbu państwa blokując tym samy miejsce dla specjalistów spoza 'układu'”. „Blokując miejsca tym, którzy mogliby rzeczywiście zadbać o polską wieś a dając je swoim pociotkom i kumplom od bimbru. Kiedy ludzie zrozumieją, że prawo jest tak przez nich - dogadanych w Magdalence - napisane, że złodzieje nie ponoszą odpowiedzialności tylko dlatego, że są członkami "partyjnych dworów". Co tu sie musi zdarzyć, aby Obywatele zrozumieli, że bez uzyskania kontroli nad władzą będziemy do końca życia parobkami za psie pieniądze a jedyną opcją obrony godności jest wyjazd za granicę” - zastanawia się lider Ruchu Kukiza.

I załamuje ręce: „Jak mogliśmy dać się tak skundlić, że bardziej intryguje nas kto kogo w "M jak miłość" niż umorzenie postępowania przeciw bandytom z nagrań u Sowy przy równoczesnym wsadzeniu do puszki kelnerów, którzy bandziorów nagrywali...”

„Ile czasu trzeba aby sprzeciwić sie sitwom, nepotyzmowi, kumoterstwu... Co tu się musi zdarzyć aby naród doprowadził do tego, że ci, którzy rzucają na wiatr wyssane z palca deklaracje mogli być za ich niespełnienie sądzeni? Kiedy do tych kurzych móżdżków dotrze najprostsza na świecie prawda: jesteśmy parobkami bo tak w ksiedze napisano. Czas napisać naszą. 10 dni do ciszy wyborczej” - kończy Paweł Kukiz i poleca 10 punkt strategii, jaką proponuje Ruch Kukiza.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook