Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Jak mogliśmy dać się tak skundlić?

15.10.2015

„Kiedy do kurzych móżdżków dotrze najprostsza prawda: jesteśmy parobkami bo tak napisano”.

Paweł Kukiz wciąż walczący o zmianę systemu czeka aż Polacy zrozumieją, jak głębokie zmiany są III RP potrzebne. „Czy rzeczywiście trzeba najpierw zgonu Polski, żeby ludzie zrozumieli, iż wszystkie te "obietnice" i "programy" partyjne w obecnym Systemie są niespełnialne? Że "konstytucja" Kwacha z 1997 w ogólności mówi: "Polska jest własnością partii i tych, którzy dogadali sie przy okrągłym stole. A naród po to, by go walić po rogach abymyśmy my, stara gwardia okrągłostołowa, mogli żywić sie ośmiorniczkami." Że z tej "konstytucji" korzystają TYLKO WSZYSTKIE partyjne arystokracje. Wszystkie” - pyta na swoim profilu na Facebooku Kukiz.

Wskazuje, że „np. taki PSL zatrudnia 90 % członków swojej partii w agencjach rolnych i spółkach skarbu państwa blokując tym samy miejsce dla specjalistów spoza 'układu'”. „Blokując miejsca tym, którzy mogliby rzeczywiście zadbać o polską wieś a dając je swoim pociotkom i kumplom od bimbru. Kiedy ludzie zrozumieją, że prawo jest tak przez nich - dogadanych w Magdalence - napisane, że złodzieje nie ponoszą odpowiedzialności tylko dlatego, że są członkami "partyjnych dworów". Co tu sie musi zdarzyć, aby Obywatele zrozumieli, że bez uzyskania kontroli nad władzą będziemy do końca życia parobkami za psie pieniądze a jedyną opcją obrony godności jest wyjazd za granicę” - zastanawia się lider Ruchu Kukiza.

I załamuje ręce: „Jak mogliśmy dać się tak skundlić, że bardziej intryguje nas kto kogo w "M jak miłość" niż umorzenie postępowania przeciw bandytom z nagrań u Sowy przy równoczesnym wsadzeniu do puszki kelnerów, którzy bandziorów nagrywali...”

„Ile czasu trzeba aby sprzeciwić sie sitwom, nepotyzmowi, kumoterstwu... Co tu się musi zdarzyć aby naród doprowadził do tego, że ci, którzy rzucają na wiatr wyssane z palca deklaracje mogli być za ich niespełnienie sądzeni? Kiedy do tych kurzych móżdżków dotrze najprostsza na świecie prawda: jesteśmy parobkami bo tak w ksiedze napisano. Czas napisać naszą. 10 dni do ciszy wyborczej” - kończy Paweł Kukiz i poleca 10 punkt strategii, jaką proponuje Ruch Kukiza.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. szymas 27.03.2017

  Szymański: Wybór Tuska ma istotną wadę polityczną

  Wiceminister spraw zagranicznych podkreślił, że przy wyborze szefa Rady Europejskiej jest wiele znaków zapytania.

 2. rozenek 26.03.2017

  Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

  Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

 3. tyggg 26.03.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  W najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci” publicyści demaskują, jak daleko posunęła się ingerencja przedstawicieli zagranicznych podmiotów w serwowany Polakom przekaz medialny.

 4. wawrzyk-stefek 25.03.2017

  Prof. Wawrzyk: Deklaracja Rzymska sukcesem Polski

  Deklaracja Rzymska jest sukcesem Polski - uważa politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk. Ale - jak podkreśla - jest to dokument bardzo ogólny, otwierający dopiero pole do rozmów.

 5. semkasalondzienn2503 25.03.2017

  Semka: "PO jak wampir wysysa ciało Nowoczesnej"

  "Opozycja zakłada, że  ugra coś na tym paliwie europejskim".

 6. piecha-stefff 25.03.2017

  Piecha o sieci szpitali: Nie możemy spodziewać się rewolucji

  Nie możemy spodziewać tego, że nagle służba zdrowia zacznie działać, jak w Holandii.

 7. kosinknknm 24.03.2017

  Kosiniak: PSL zapłacił ogromną cenę za koalicję z PO

  - Kiedy byliśmy w koalicji z Platformą udało nam się zablokować przynajmniej część liberalnych zapędów PO - przekonywał w rozmowie z portalem wPolityce.pl prezes PSL.

 8. shaded 24.03.2017

  Miriam Shaded: Korwin mnie zawiódł

  "Janusz Korwin Mikke mając za sobą wspaniałe idee, przetrwonił wielkie poparcie".

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook