Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Jak mogliśmy dać się tak skundlić?

15.10.2015

„Kiedy do kurzych móżdżków dotrze najprostsza prawda: jesteśmy parobkami bo tak napisano”.

Paweł Kukiz wciąż walczący o zmianę systemu czeka aż Polacy zrozumieją, jak głębokie zmiany są III RP potrzebne. „Czy rzeczywiście trzeba najpierw zgonu Polski, żeby ludzie zrozumieli, iż wszystkie te "obietnice" i "programy" partyjne w obecnym Systemie są niespełnialne? Że "konstytucja" Kwacha z 1997 w ogólności mówi: "Polska jest własnością partii i tych, którzy dogadali sie przy okrągłym stole. A naród po to, by go walić po rogach abymyśmy my, stara gwardia okrągłostołowa, mogli żywić sie ośmiorniczkami." Że z tej "konstytucji" korzystają TYLKO WSZYSTKIE partyjne arystokracje. Wszystkie” - pyta na swoim profilu na Facebooku Kukiz.

Wskazuje, że „np. taki PSL zatrudnia 90 % członków swojej partii w agencjach rolnych i spółkach skarbu państwa blokując tym samy miejsce dla specjalistów spoza 'układu'”. „Blokując miejsca tym, którzy mogliby rzeczywiście zadbać o polską wieś a dając je swoim pociotkom i kumplom od bimbru. Kiedy ludzie zrozumieją, że prawo jest tak przez nich - dogadanych w Magdalence - napisane, że złodzieje nie ponoszą odpowiedzialności tylko dlatego, że są członkami "partyjnych dworów". Co tu sie musi zdarzyć, aby Obywatele zrozumieli, że bez uzyskania kontroli nad władzą będziemy do końca życia parobkami za psie pieniądze a jedyną opcją obrony godności jest wyjazd za granicę” - zastanawia się lider Ruchu Kukiza.

I załamuje ręce: „Jak mogliśmy dać się tak skundlić, że bardziej intryguje nas kto kogo w "M jak miłość" niż umorzenie postępowania przeciw bandytom z nagrań u Sowy przy równoczesnym wsadzeniu do puszki kelnerów, którzy bandziorów nagrywali...”

„Ile czasu trzeba aby sprzeciwić sie sitwom, nepotyzmowi, kumoterstwu... Co tu się musi zdarzyć aby naród doprowadził do tego, że ci, którzy rzucają na wiatr wyssane z palca deklaracje mogli być za ich niespełnienie sądzeni? Kiedy do tych kurzych móżdżków dotrze najprostsza na świecie prawda: jesteśmy parobkami bo tak w ksiedze napisano. Czas napisać naszą. 10 dni do ciszy wyborczej” - kończy Paweł Kukiz i poleca 10 punkt strategii, jaką proponuje Ruch Kukiza.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 2. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 3. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 4. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 5. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 6. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

 7. 1270raszizma 05.02.2018

  Witamy w krainie absurdu. Dziennikarz został oskarżony o rasizm, bo molestował tylko białe kobiety

  Uważaj kogo molestujesz, bo przyprawią ci łatkę ksenofoba – kampania #metoo chyba osiągnęła właśnie punkt krytyczny

 8. israel231012018 02.02.2018

  Premier Izraela: Hitler nie chciał mordować Żydów

  Hitler wcale nie chciał mordować Żydów - to nie wyznania leśnych komediantów-neonazistów, świętujących kolejną rocznicę urodzin swojego wodza, czy nawet działaczy niemieckiej partii NPD

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook