Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: im bardziej mnie kopią, tym większa determinacja

10.08.2015

„Moja rozmowa w Polsat News odwołana, bo pani Kopacz postanowiła nawiedzić studio”.

Paweł Kukiz znów punktuje media, które w jego ocenie manipulują w związku z przygotowaniami do referendum.

„Wracając do mediów będących na usługach Systemu... W Ustce zwołaliśmy konferencję prasową, na której opowiadałem o tym czym obecnie się zajmujemy. Zwróćcie uwagę ile stacji. A czy ktoś widział gdzieś relację z tej konferencji?” - pisze Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

I wskazuje, że o referendum wciąż nikt nie chce informować. „Zajmujemy się obecnie nie walką o władzę a edukowaniem Obywateli, bo WSZYSTKIE opcje - od Lewicy przez PO aż po PiS - robią wszystko by o referendum mówić jak najmniej. A jeśli już mówią, to tylko w takim kontekście by Obywateli do udziału w nim zniechęcić. Taki oto mamy 'proobywatelski' System” - zaznacza Kukiz.

Odnosi się również do plotek, które wskazują, że Kukiz chce startować do Senatu. „Puszczane są jakieś ploty o mojej rzekomej rezygnacji z walki o Sejm. Że - podobno - do Senatu chcę startować. Nie mam możliwości weryfikowania tych "rewelacji" bo... nie mam dostępu do mediów. Ale im bardziej mnie kopią, im bardziej kłamią - tym staję się wewnętrznie silniejszy i tym więcej we mnie determinacji” - pisze na koniec.

W innym wpisie Kukiz podaje przykład jak traktowany jest przez media. „Miałem mieć rozmowę w Polsat News. Niestety, otrzymaliśmy sms, że rozmowa odwołana bo pani Kopacz postanowiła w tym właśnie czasie nawiedzić studio a to - cytuję - 'premier jest'” – pisał Kukiz.

Jak widać, mediom z Kukizem nie po drodze...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook