Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: im bardziej mnie kopią, tym większa determinacja

10.08.2015

„Moja rozmowa w Polsat News odwołana, bo pani Kopacz postanowiła nawiedzić studio”.

Paweł Kukiz znów punktuje media, które w jego ocenie manipulują w związku z przygotowaniami do referendum.

„Wracając do mediów będących na usługach Systemu... W Ustce zwołaliśmy konferencję prasową, na której opowiadałem o tym czym obecnie się zajmujemy. Zwróćcie uwagę ile stacji. A czy ktoś widział gdzieś relację z tej konferencji?” - pisze Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

I wskazuje, że o referendum wciąż nikt nie chce informować. „Zajmujemy się obecnie nie walką o władzę a edukowaniem Obywateli, bo WSZYSTKIE opcje - od Lewicy przez PO aż po PiS - robią wszystko by o referendum mówić jak najmniej. A jeśli już mówią, to tylko w takim kontekście by Obywateli do udziału w nim zniechęcić. Taki oto mamy 'proobywatelski' System” - zaznacza Kukiz.

Odnosi się również do plotek, które wskazują, że Kukiz chce startować do Senatu. „Puszczane są jakieś ploty o mojej rzekomej rezygnacji z walki o Sejm. Że - podobno - do Senatu chcę startować. Nie mam możliwości weryfikowania tych "rewelacji" bo... nie mam dostępu do mediów. Ale im bardziej mnie kopią, im bardziej kłamią - tym staję się wewnętrznie silniejszy i tym więcej we mnie determinacji” - pisze na koniec.

W innym wpisie Kukiz podaje przykład jak traktowany jest przez media. „Miałem mieć rozmowę w Polsat News. Niestety, otrzymaliśmy sms, że rozmowa odwołana bo pani Kopacz postanowiła w tym właśnie czasie nawiedzić studio a to - cytuję - 'premier jest'” – pisał Kukiz.

Jak widać, mediom z Kukizem nie po drodze...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook