Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: "Emigracja to eksterminacja narodu"

29.04.2015

"W tym samym czasie wpada się na pomysł przyprowadzania Arabów do Polski"

„Trzy miliony Polaków musiało wyjechać za chlebem, to jest eksterminacja rozłożona w czasie. W tym samym czasie wpada się na pomysł przyprowadzania Arabów do Polski – mówił w TVP1 kandydat na prezydenta RP Paweł Kukiz.”

Kukiz stanowczo zaprzeczył spekulacjom, że w II turze poprze Andrzeja Dudę lub Bronisława Komorowskiego.

Podkreślał że ludzie, którzy wyemigrowali, „płaczą, że chcą wracać, tylko mają pełną świadomość, że nie mają do czego”. Jako receptę na poprawę sytuacji wskazał „odpodatkowanie” pracy.

„60 proc. naszych pieniędzy jest zabieranych na obsługę zegarków i kilometrówek, na obsługę partyjnych klanów - powiedział.

„Z nas się robi chłopca na posyłki, to jest eksterminacja narodu polskiego. Trzy miliony Polaków musiało wyjechać za chlebem do Wielkiej Brytanii, do Irlandii. To jest eksterminacja rozłożona w czasie. Wyjeżdżają młodzi ludzie, rodzą tam dzieci. Dzieci jeszcze trochę mówią po polski, wnuki już bardzo mało, a prawnuki wcale. I w tym samym czasie wpada się na pomysł sprowadzania Arabów do Polski” - alarmował kandydat na prezydenta.

„Jest też jeszcze jedna rzecz – część osób mówi wprost: >>Paweł, ja nie chcę żyć w społeczeństwie niewolników<<. Ja tych ludzi również rozumiem. Ale mam nadzieję, że ten duch wolnościowy już się budzi na tyle, że w końcu te partiokracje na amen zmieciemy” - powiedział Paweł Kukiz.

mly/wPolityce.pl

[fot. wPolityce.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook