Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz do Petru: "... i tak Cię kocham"

16.02.2016

Paweł Kukiz zareagował na słowa Ryszarda Petru, który powiedział, że go nie szanuje.

Paweł Kukiz zakpił ma swoim Facebooku z Kamili Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej. Porównał ją do swojej szkolnej koleżanki, która donosiła na innych uczniów. Na ten tekst zareagował szef Gasiuk-Pihowicz, Ryszard Petru. Lider Nowoczesnej stwierdził na antenie TVN24, że nie szanuje Pawła Kukiza i nazwał go człowiekiem nieprzewidywalnym. Paweł Kukiz, nie tracąc dobrego humoru, postanowił odnieść się do wypowiedzi Petru. Odpowiedział znów za pomocą swojego profilu na portalu społecznościowym

„...i tak Cię kocham 😎... miłość nas wyzwoli P.S. I bardzo proszę - żadnych hejtów w kierunku Pana Ryszarda! Bo zgłosze do HejtStop-u! Tylko miłosne wyznania.... Walentynkowe.... Czułe .... Ciepłe... Jak Prezydent Komorowski... Zgoda buduje!” - napisał Kukiz, a po kilku minutach dodał utwór zespołu Tercet Egzotyczny pt. „Niespełniona miłość” z komentarzem:

„Dla Ciebie, ukochany ... Myślę, że trzeba koniecznie wprowadzić na Wiejską miłość.... Wzajemne pożądanie, walkę o spełnienie.... Demokratyczną.... Europejską... We wszystkich kolorach tęczy.... Czas skończyć z nienawiścią, opluwaniem się wzajemnym... Przecież jesteśmy wszyscy tacy sami, Koleżanki i Koledzy Posłowie.... Łączy nas wspólne dobro - dieta i władza.... Kochajmy się... Na zabój ....”

mly/Facebook

fot. [wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook