Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz do mediów: Ogłupiacie naród!

09.07.2015

Paweł Kukiz, który był gościem „Sygnałów dnia” podkreślił, że sprawę in vitro traktuje jako temat zastępczy serwowany przez media.

„To co przez ostatni miesiąc wyczyniały media, ten frontalny atak, te kłamstwa, jakie były pisane… No kłamie, kłamie ten system…” - mówił były kandydat na prezydenta.

Kukiz skrytykował media za to, że tematem numer jeden uczyniły kwestię finansowania in vitro.

„W sytuacji takiej, gdy z Polski jest drenowana kasa… Niedawno dotarła do mnie informacja, że amerykańska organizacja pozarządowa zrobiła badania, z których wynika, że w latach 2008-2012 obce korporacje i banki wydrenowały z Polski 46 mld dolarów. Polska jest w pierwszej 20. na liście państw, z których jest wysysany kapitał, a na 1. miejscu w UE” - podkreślał Paweł Kukiz.

Fakt, że w tej sytuacji mówi się o finansowaniu in vitro Kukiz nazwał dramatem.

„Jeżeli rodziny mają takie ciśnienie, a nie stać je na zabieg, to niech mi pan powie, jak te rodziny będą dzieci wychowywać. Jak ich nie stać na 10 tys. zł czy 12 tys. zł. Masakra…” - powiedział muzyk.

Były kandydat na prezydenta odniósł się także do debaty nad ustawą o in vitro, jaka odbyła się w Senacie.

„Ile lat oni już rozmawiają za moją kasę i pańską również. Nie mają innych tematów? To skandal – in vitro, marihuana i geje… Od ilu lat ja to słyszę? Od ośmiu? Z tymi senatorami włącznie i z tym Sejmem?! Tragedia! O kasie porozmawiajmy, o łupiestwie, a nie o in vitrach” - grzmiał Kukiz.

Polityk (?) ponownie zwrócił się w stronę mediów.

„Jak wy macie sumienie tak odurniać, ogłupiać naród tą marihuaną, tym in vitro i tymi durnymi tematami zastępczymi?” - pytał Paweł Kukiz.

gah

[Fot. Fratria]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook