Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Coś strasznego się z nami stało....

10.12.2014

„Daliśmy się ogłupić, zmanipulować gwiazdami na lodzie, talk show'ami i innym badziewiem”.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku odnosi się do nieprawidłowości związanych z finansami m.in. Radosława Sikorskiego. Jak informowały media, jako szef MSZ i poseł jednocześnie, Sikorski pobierał pieniądze z kasy sejmowej za tzw. ryczałt samochodowy. Problem w tym, że jako osoba ochraniana przez BOR nie jeździł samochodem sam. Mimo tego otrzymał ponad 70 tys. złotych jako zwrot za wykorzystywanie samochodu do celów służbowych.

„Czy my aby po prostu nie jesteśmy rzeczywiście - parafrazując słowa samego Sikorskiego o naszej "murzyńskości" – czarnuchami? Upodlonymi tchórzami, które za miskę ryżu dają się doić, tłamsić, poniżać przez BEZKARNYCH "nowaków" i "hofmanów"??? "Bo kiedyś był tylko ocet na półkach".... Więc" lepiej NIC nie robić, żeby tylko gorzej nie było"....” - pisze o tej sytuacji Kukiz.

Dodaje, że „coś strasznego się z nami stało....” „Daliśmy się tak ogłupić, zmanipulować gwiazdami tańczącymi na lodzie, politycznymi talk show'ami i innym badziewiem podawanym przez zawodowych propagandzistów, że przekonani jesteśmy iż żyjemy w "wolnym, demokratycznym kraju".....” - tłumaczy.

Dodaje, że ma żal do „do NAS-murzynów Sikorskiego i spółki”. „Naiwniaków, którzy kupili bajkę o wolności z 1989 roku... Wyborców prezydenta, który zamiast bronić Obywateli broni interesów beneficjentów okrągłego stolca. I cieszy się największym społecznym zaufaniem! Mam żal do uczestników manifestacji wszelakich, z których nie wynika NIC oprócz tego, że kupony odcinają błaszczaki i kopacze. Donaldy i Kaczory wożące się na naszych plecach, konfliktujące nas między sobą po to, by mogli realizować siebie” - kontynuuje muzyk. Dodaje, że politycy robią wszystko „dla WŁADZY!!!!” „Polska to nie podmiot ich działania a przedmiot służący ich ego. Doskonale zdają sobie sprawę z wadliwości Systemu, z tego że nie służy on Obywatelom ale partyjnym klanom, że jest archaiczny, niesprawiedliwy, zły. Ale dzięki niemu mają WŁADZĘ. Raz jedni , raz drudzy ....” - przekonuje.

I pyta: „Kiedy w końcu ten Naród zrozumie, że bez ZMIANY USTROJU, bez zmiany ordynacji wyborczej będą nas BEZKARNIE doić do śmierci????? Kiedy w końcu zmądrzeje i zrozumie, że w jednomandatowych czarna owca była jedna - Stokłosa a w proporcjonalnej 460 bydlaków jedzie bez trzymanki???”

Swój komentarz kończy refleksją, że „jeśli kiedykolwiek wyjedzie z Polski to nie ze względów ekonomicznych”. „Mógłbym nawet głodem przymierać gdybym miał świadomość, że mam możliwość współuczestniczenia przy wyciąganiu Polski z bagna. Ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam ten chlew etyczno-moralny. Tych neoarystokratów, sukinsynów, przy których komuna jawi się jako państwo powszechnej równości” - kończy swój tekst Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook