Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Coś strasznego się z nami stało....

10.12.2014

„Daliśmy się ogłupić, zmanipulować gwiazdami na lodzie, talk show'ami i innym badziewiem”.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku odnosi się do nieprawidłowości związanych z finansami m.in. Radosława Sikorskiego. Jak informowały media, jako szef MSZ i poseł jednocześnie, Sikorski pobierał pieniądze z kasy sejmowej za tzw. ryczałt samochodowy. Problem w tym, że jako osoba ochraniana przez BOR nie jeździł samochodem sam. Mimo tego otrzymał ponad 70 tys. złotych jako zwrot za wykorzystywanie samochodu do celów służbowych.

„Czy my aby po prostu nie jesteśmy rzeczywiście - parafrazując słowa samego Sikorskiego o naszej "murzyńskości" – czarnuchami? Upodlonymi tchórzami, które za miskę ryżu dają się doić, tłamsić, poniżać przez BEZKARNYCH "nowaków" i "hofmanów"??? "Bo kiedyś był tylko ocet na półkach".... Więc" lepiej NIC nie robić, żeby tylko gorzej nie było"....” - pisze o tej sytuacji Kukiz.

Dodaje, że „coś strasznego się z nami stało....” „Daliśmy się tak ogłupić, zmanipulować gwiazdami tańczącymi na lodzie, politycznymi talk show'ami i innym badziewiem podawanym przez zawodowych propagandzistów, że przekonani jesteśmy iż żyjemy w "wolnym, demokratycznym kraju".....” - tłumaczy.

Dodaje, że ma żal do „do NAS-murzynów Sikorskiego i spółki”. „Naiwniaków, którzy kupili bajkę o wolności z 1989 roku... Wyborców prezydenta, który zamiast bronić Obywateli broni interesów beneficjentów okrągłego stolca. I cieszy się największym społecznym zaufaniem! Mam żal do uczestników manifestacji wszelakich, z których nie wynika NIC oprócz tego, że kupony odcinają błaszczaki i kopacze. Donaldy i Kaczory wożące się na naszych plecach, konfliktujące nas między sobą po to, by mogli realizować siebie” - kontynuuje muzyk. Dodaje, że politycy robią wszystko „dla WŁADZY!!!!” „Polska to nie podmiot ich działania a przedmiot służący ich ego. Doskonale zdają sobie sprawę z wadliwości Systemu, z tego że nie służy on Obywatelom ale partyjnym klanom, że jest archaiczny, niesprawiedliwy, zły. Ale dzięki niemu mają WŁADZĘ. Raz jedni , raz drudzy ....” - przekonuje.

I pyta: „Kiedy w końcu ten Naród zrozumie, że bez ZMIANY USTROJU, bez zmiany ordynacji wyborczej będą nas BEZKARNIE doić do śmierci????? Kiedy w końcu zmądrzeje i zrozumie, że w jednomandatowych czarna owca była jedna - Stokłosa a w proporcjonalnej 460 bydlaków jedzie bez trzymanki???”

Swój komentarz kończy refleksją, że „jeśli kiedykolwiek wyjedzie z Polski to nie ze względów ekonomicznych”. „Mógłbym nawet głodem przymierać gdybym miał świadomość, że mam możliwość współuczestniczenia przy wyciąganiu Polski z bagna. Ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam ten chlew etyczno-moralny. Tych neoarystokratów, sukinsynów, przy których komuna jawi się jako państwo powszechnej równości” - kończy swój tekst Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook