Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Coś strasznego się z nami stało....

10.12.2014

„Daliśmy się ogłupić, zmanipulować gwiazdami na lodzie, talk show'ami i innym badziewiem”.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku odnosi się do nieprawidłowości związanych z finansami m.in. Radosława Sikorskiego. Jak informowały media, jako szef MSZ i poseł jednocześnie, Sikorski pobierał pieniądze z kasy sejmowej za tzw. ryczałt samochodowy. Problem w tym, że jako osoba ochraniana przez BOR nie jeździł samochodem sam. Mimo tego otrzymał ponad 70 tys. złotych jako zwrot za wykorzystywanie samochodu do celów służbowych.

„Czy my aby po prostu nie jesteśmy rzeczywiście - parafrazując słowa samego Sikorskiego o naszej "murzyńskości" – czarnuchami? Upodlonymi tchórzami, które za miskę ryżu dają się doić, tłamsić, poniżać przez BEZKARNYCH "nowaków" i "hofmanów"??? "Bo kiedyś był tylko ocet na półkach".... Więc" lepiej NIC nie robić, żeby tylko gorzej nie było"....” - pisze o tej sytuacji Kukiz.

Dodaje, że „coś strasznego się z nami stało....” „Daliśmy się tak ogłupić, zmanipulować gwiazdami tańczącymi na lodzie, politycznymi talk show'ami i innym badziewiem podawanym przez zawodowych propagandzistów, że przekonani jesteśmy iż żyjemy w "wolnym, demokratycznym kraju".....” - tłumaczy.

Dodaje, że ma żal do „do NAS-murzynów Sikorskiego i spółki”. „Naiwniaków, którzy kupili bajkę o wolności z 1989 roku... Wyborców prezydenta, który zamiast bronić Obywateli broni interesów beneficjentów okrągłego stolca. I cieszy się największym społecznym zaufaniem! Mam żal do uczestników manifestacji wszelakich, z których nie wynika NIC oprócz tego, że kupony odcinają błaszczaki i kopacze. Donaldy i Kaczory wożące się na naszych plecach, konfliktujące nas między sobą po to, by mogli realizować siebie” - kontynuuje muzyk. Dodaje, że politycy robią wszystko „dla WŁADZY!!!!” „Polska to nie podmiot ich działania a przedmiot służący ich ego. Doskonale zdają sobie sprawę z wadliwości Systemu, z tego że nie służy on Obywatelom ale partyjnym klanom, że jest archaiczny, niesprawiedliwy, zły. Ale dzięki niemu mają WŁADZĘ. Raz jedni , raz drudzy ....” - przekonuje.

I pyta: „Kiedy w końcu ten Naród zrozumie, że bez ZMIANY USTROJU, bez zmiany ordynacji wyborczej będą nas BEZKARNIE doić do śmierci????? Kiedy w końcu zmądrzeje i zrozumie, że w jednomandatowych czarna owca była jedna - Stokłosa a w proporcjonalnej 460 bydlaków jedzie bez trzymanki???”

Swój komentarz kończy refleksją, że „jeśli kiedykolwiek wyjedzie z Polski to nie ze względów ekonomicznych”. „Mógłbym nawet głodem przymierać gdybym miał świadomość, że mam możliwość współuczestniczenia przy wyciąganiu Polski z bagna. Ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam ten chlew etyczno-moralny. Tych neoarystokratów, sukinsynów, przy których komuna jawi się jako państwo powszechnej równości” - kończy swój tekst Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook