Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Coś strasznego się z nami stało....

10.12.2014

„Daliśmy się ogłupić, zmanipulować gwiazdami na lodzie, talk show'ami i innym badziewiem”.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku odnosi się do nieprawidłowości związanych z finansami m.in. Radosława Sikorskiego. Jak informowały media, jako szef MSZ i poseł jednocześnie, Sikorski pobierał pieniądze z kasy sejmowej za tzw. ryczałt samochodowy. Problem w tym, że jako osoba ochraniana przez BOR nie jeździł samochodem sam. Mimo tego otrzymał ponad 70 tys. złotych jako zwrot za wykorzystywanie samochodu do celów służbowych.

„Czy my aby po prostu nie jesteśmy rzeczywiście - parafrazując słowa samego Sikorskiego o naszej "murzyńskości" – czarnuchami? Upodlonymi tchórzami, które za miskę ryżu dają się doić, tłamsić, poniżać przez BEZKARNYCH "nowaków" i "hofmanów"??? "Bo kiedyś był tylko ocet na półkach".... Więc" lepiej NIC nie robić, żeby tylko gorzej nie było"....” - pisze o tej sytuacji Kukiz.

Dodaje, że „coś strasznego się z nami stało....” „Daliśmy się tak ogłupić, zmanipulować gwiazdami tańczącymi na lodzie, politycznymi talk show'ami i innym badziewiem podawanym przez zawodowych propagandzistów, że przekonani jesteśmy iż żyjemy w "wolnym, demokratycznym kraju".....” - tłumaczy.

Dodaje, że ma żal do „do NAS-murzynów Sikorskiego i spółki”. „Naiwniaków, którzy kupili bajkę o wolności z 1989 roku... Wyborców prezydenta, który zamiast bronić Obywateli broni interesów beneficjentów okrągłego stolca. I cieszy się największym społecznym zaufaniem! Mam żal do uczestników manifestacji wszelakich, z których nie wynika NIC oprócz tego, że kupony odcinają błaszczaki i kopacze. Donaldy i Kaczory wożące się na naszych plecach, konfliktujące nas między sobą po to, by mogli realizować siebie” - kontynuuje muzyk. Dodaje, że politycy robią wszystko „dla WŁADZY!!!!” „Polska to nie podmiot ich działania a przedmiot służący ich ego. Doskonale zdają sobie sprawę z wadliwości Systemu, z tego że nie służy on Obywatelom ale partyjnym klanom, że jest archaiczny, niesprawiedliwy, zły. Ale dzięki niemu mają WŁADZĘ. Raz jedni , raz drudzy ....” - przekonuje.

I pyta: „Kiedy w końcu ten Naród zrozumie, że bez ZMIANY USTROJU, bez zmiany ordynacji wyborczej będą nas BEZKARNIE doić do śmierci????? Kiedy w końcu zmądrzeje i zrozumie, że w jednomandatowych czarna owca była jedna - Stokłosa a w proporcjonalnej 460 bydlaków jedzie bez trzymanki???”

Swój komentarz kończy refleksją, że „jeśli kiedykolwiek wyjedzie z Polski to nie ze względów ekonomicznych”. „Mógłbym nawet głodem przymierać gdybym miał świadomość, że mam możliwość współuczestniczenia przy wyciąganiu Polski z bagna. Ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam ten chlew etyczno-moralny. Tych neoarystokratów, sukinsynów, przy których komuna jawi się jako państwo powszechnej równości” - kończy swój tekst Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook