Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Chłop od Kościuszki miał więcej godności niż my...

18.09.2015

„My - niewolnicy ich Systemu wybieramy między dżumą a cholerą płacąc coraz większe daniny”.

Paweł Kukiz jest oburzony i zaskoczony wypowiedzią Joanny Muchy. Kukiz cytuje słowa poseł PO, która mówiła: „Jeśli terrorysta zechce przyjechać do Polski, to przyjedzie z Berlina, Londynu, z dowolnego kraju”.

W cenie Kukiza takie słowa powinny wywołać prawdziwą burzę. „W każdym normalnym państwie taka wypowiedź wysokiego funkcjonariusza partii rządzącej spowodowałaby jego (funkcjonariusza) polityczną śmierć. Również premier i cały rząd mieliby kłopoty...” - uważa Kukiz.

I zauważa, że gdyby takie słowa wypowiedział człowiek Obamy albo Camerona „natychmiast opozycja i media zaatakowałyby rząd, że nie dba o bezpieczeństwo kraju, skoro terrorysta może przyjechać skąd mu się żywnie zechce”. „U nas coś takiego przechodzi prawie bez echa” - dziwi się Kukiz.

Dodaje, że „przyzwyczailiśmy się do afer, taśm, korupcji i absolutnego braku wpływu na to, co dzieje się w państwie”. „My - niewolnicy ich Systemu... Od ćwierćwiecza wybieramy między dżumą a cholerą płacąc coraz większe daniny temu Panu, który w wyborach przebije konkurencyjny dwór obietnicami zwiększenia jałmużny dla nas. Porażające” - uważa Kukiz.

I kończy stwierdzeniem: „Chłop od Kościuszki nosił więcej godności i troski o Polskę niż my...”

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook