Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Chłop od Kościuszki miał więcej godności niż my...

18.09.2015

„My - niewolnicy ich Systemu wybieramy między dżumą a cholerą płacąc coraz większe daniny”.

Paweł Kukiz jest oburzony i zaskoczony wypowiedzią Joanny Muchy. Kukiz cytuje słowa poseł PO, która mówiła: „Jeśli terrorysta zechce przyjechać do Polski, to przyjedzie z Berlina, Londynu, z dowolnego kraju”.

W cenie Kukiza takie słowa powinny wywołać prawdziwą burzę. „W każdym normalnym państwie taka wypowiedź wysokiego funkcjonariusza partii rządzącej spowodowałaby jego (funkcjonariusza) polityczną śmierć. Również premier i cały rząd mieliby kłopoty...” - uważa Kukiz.

I zauważa, że gdyby takie słowa wypowiedział człowiek Obamy albo Camerona „natychmiast opozycja i media zaatakowałyby rząd, że nie dba o bezpieczeństwo kraju, skoro terrorysta może przyjechać skąd mu się żywnie zechce”. „U nas coś takiego przechodzi prawie bez echa” - dziwi się Kukiz.

Dodaje, że „przyzwyczailiśmy się do afer, taśm, korupcji i absolutnego braku wpływu na to, co dzieje się w państwie”. „My - niewolnicy ich Systemu... Od ćwierćwiecza wybieramy między dżumą a cholerą płacąc coraz większe daniny temu Panu, który w wyborach przebije konkurencyjny dwór obietnicami zwiększenia jałmużny dla nas. Porażające” - uważa Kukiz.

I kończy stwierdzeniem: „Chłop od Kościuszki nosił więcej godności i troski o Polskę niż my...”

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook