Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: będę agitował, możecie mnie zamknąć

22.07.2015

„Zaczęli atak na JOW-y. Powyciągali przeróżnej maści "ekspertów" i aparatczyków medialnych”.

PKW w niedawnej opinii wskazała, że „nie można łączyć kampanii referendalnej i parlamentarnej, a partie i komitety wyborcze muszą przestrzegać ścisłego jej rozgraniczenia pod względem finansowania”. W ocenie Pawła Kukiza takie orzeczenie PKW to część walki systemu z JOWami.

„Ależ się wiją! Ale kombinują!” - pisze Kukiz na Facebooku komentując orzeczenie Komisji. „Władza nie robi NIC w sprawie propagowania referendum (bo boi się aby ich w referendum Naród nie spacyfikował), ale za to wszystko, by referendum ludziom obrzydzić. Zaczęli frontalny atak na JOW-y- "na pokład" powyciągali przeróżnej maści "ekspertów" i aparatczyków medialnych. A teraz ten komunikat PKW” - pisze lider Ruchu Kukiza.

Dodaje, że „Kopacz jeżdżąc po Polsce pociągami (ciekawe za czyją kasę), za którymi leci samolot pewnie wg PKW kampanii wyborczej nie robi, ale Kukiz agitujący do udziału w referendum - już tak”.

„A ja i tak będę agitował (do udziału w referendum). Nawet, gdybyście mieli mnie zamknąć w tym "demokratycznym" państwie, którego Obywatele nie posiadają biernego prawa wyborczego” - wskazuje.

I informuje, że „wkrótce poda terminy i miejsca spotkań - Wybrzeże, Mazury, Bieszczady”. „Do wiadomości Obywateli, ale również i szpicli Systemu, żeby za dużo nam kilometrówek nie wyjeździli szukając wroga 'demokracji po polsku'”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook