Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: będę agitował, możecie mnie zamknąć

22.07.2015

„Zaczęli atak na JOW-y. Powyciągali przeróżnej maści "ekspertów" i aparatczyków medialnych”.

PKW w niedawnej opinii wskazała, że „nie można łączyć kampanii referendalnej i parlamentarnej, a partie i komitety wyborcze muszą przestrzegać ścisłego jej rozgraniczenia pod względem finansowania”. W ocenie Pawła Kukiza takie orzeczenie PKW to część walki systemu z JOWami.

„Ależ się wiją! Ale kombinują!” - pisze Kukiz na Facebooku komentując orzeczenie Komisji. „Władza nie robi NIC w sprawie propagowania referendum (bo boi się aby ich w referendum Naród nie spacyfikował), ale za to wszystko, by referendum ludziom obrzydzić. Zaczęli frontalny atak na JOW-y- "na pokład" powyciągali przeróżnej maści "ekspertów" i aparatczyków medialnych. A teraz ten komunikat PKW” - pisze lider Ruchu Kukiza.

Dodaje, że „Kopacz jeżdżąc po Polsce pociągami (ciekawe za czyją kasę), za którymi leci samolot pewnie wg PKW kampanii wyborczej nie robi, ale Kukiz agitujący do udziału w referendum - już tak”.

„A ja i tak będę agitował (do udziału w referendum). Nawet, gdybyście mieli mnie zamknąć w tym "demokratycznym" państwie, którego Obywatele nie posiadają biernego prawa wyborczego” - wskazuje.

I informuje, że „wkrótce poda terminy i miejsca spotkań - Wybrzeże, Mazury, Bieszczady”. „Do wiadomości Obywateli, ale również i szpicli Systemu, żeby za dużo nam kilometrówek nie wyjeździli szukając wroga 'demokracji po polsku'”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook