Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: będę agitował, możecie mnie zamknąć

22.07.2015

„Zaczęli atak na JOW-y. Powyciągali przeróżnej maści "ekspertów" i aparatczyków medialnych”.

PKW w niedawnej opinii wskazała, że „nie można łączyć kampanii referendalnej i parlamentarnej, a partie i komitety wyborcze muszą przestrzegać ścisłego jej rozgraniczenia pod względem finansowania”. W ocenie Pawła Kukiza takie orzeczenie PKW to część walki systemu z JOWami.

„Ależ się wiją! Ale kombinują!” - pisze Kukiz na Facebooku komentując orzeczenie Komisji. „Władza nie robi NIC w sprawie propagowania referendum (bo boi się aby ich w referendum Naród nie spacyfikował), ale za to wszystko, by referendum ludziom obrzydzić. Zaczęli frontalny atak na JOW-y- "na pokład" powyciągali przeróżnej maści "ekspertów" i aparatczyków medialnych. A teraz ten komunikat PKW” - pisze lider Ruchu Kukiza.

Dodaje, że „Kopacz jeżdżąc po Polsce pociągami (ciekawe za czyją kasę), za którymi leci samolot pewnie wg PKW kampanii wyborczej nie robi, ale Kukiz agitujący do udziału w referendum - już tak”.

„A ja i tak będę agitował (do udziału w referendum). Nawet, gdybyście mieli mnie zamknąć w tym "demokratycznym" państwie, którego Obywatele nie posiadają biernego prawa wyborczego” - wskazuje.

I informuje, że „wkrótce poda terminy i miejsca spotkań - Wybrzeże, Mazury, Bieszczady”. „Do wiadomości Obywateli, ale również i szpicli Systemu, żeby za dużo nam kilometrówek nie wyjeździli szukając wroga 'demokracji po polsku'”.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook