Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz atakuje PSL

28.11.2015

Paweł Kukiz poinformował na swoim profilu na Facebooku, że jeszcze nie został pozwany za swoje słowa na temat Polskiego Stronnictwa Ludowego, które nazwał zorganizowaną grupą przestępczą.

„Nie mogę doczekać się pozwu ZSL za rzekome nadużycie, które miało polegać na tym, iż porównałem ich działania do działań zorganizowanej grupy przestępczej. Pozew miał być złożony w poniedziałek. Dziś już sobota a pozwu nie ma” - pisze lider ruchu Kukiz'15.

„Dostaję mnóstwo maili i odbieram telefony z całej Polski z informacjami o nepotyźmie i kumoterstwie w ZSL. Mnóstwo” - pisze muzyk.

„Czekam na ten zsl-owski pozew z utęsknieniem bo - bez względu na orzeczenie Sądu- warto publicznie opowiedzieć o grupie towarzyszy, która pod przykrywką partii zapewniała dostatni byt swoim rodzinom. Naszym kosztem, oczywiście” - czytamy w poście Pawła Kukiza (pisownia oryginalna – przyp. red.).

Paweł Kukiz zamieścił również link do wystąpienia Jacka Cichockiego z lipca 2013 roku, które powstało po przeprowadzeniu kontroli w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

„Poczytajcie. To wierzchołek góry lodowej” - apeluje Kukiz.

gah

[fot. YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook