Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz atakuje PiS

19.09.2015

Im bliżej wyborów, tym coraz częściej i bardziej stanowczo Paweł Kukiz uderza w Prawo i Sprawiedliwość. Muzyk nieustannie krytykuje największą partie opozycyjną na Facebooku.

Zaczęło się od informacji o ewentualnej nominacji na szefa MON dla Antoniego Macierewicza. Muzyk zamieszczając link do informacji na ten temat napisał ironicznie: „Spokojnego Dnia” opatrując wpis znaczącą uśmiechniętą emotikoną.

Niespełna godzinę później oskarżył PiS o współtworzenie znienawidzonego systemu. „Pytacie często o naszą koncepcję Obrony Narodowej. Zwolennicy Systemu (POwcy i PiSowcy) zarzucają nam, że jej nie posiadamy. Otóż od dawna działa już zespół zajmujący sie tą kwestią a jego podstawą programową jest koncepcja prof. Józefa Marczaka” - napisał Kukiz (pisownia oryginalna – przyp. red.).

Następnego dnia były kandydat na prezydenta popełnił kolejne wpisy utrzymane w podobnym tonie. Kukiz odniósł się do propozycji PiS ws. polityki prorodzinnej.

„Czekajcie na 500 zł na dziecko i zwolnienie z ZUS. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że jedno z obiecanych (w 2005) roku 3 mln. mieszkań jest Wasze :-) Dobrego Dnia, Marzyciele :-)” - napisał  muzyk.

Paweł Kukiz nie omieszkał wbić szpil prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Były kandydat zamieścił na swoim profilu link do tekstu „Posłowie nie chcą zeznawać ws. lotów Andrzeja Dudy” ze swoim złośliwym komentarzem: „Hmmm.... Może Adaś Hofman coś bąknie w tej kwestii? :-)”.

gah

[fot. Fratria]

Słowa kluczowe:

informacja

,

szef

,

MON

,

Antoni Macierewicz

,

muzyk

Warto poczytać

 1. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 2. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 3. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 4. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 5. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 6. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 7. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

 8. zimek 27.05.2017

  Ziemkiewicz: W cywilizowanym państwie Szubartowicze rozrzucają gnój na polach

  Rafał Ziemkiewicz punktuje byłego dziennikarza Polskiego Radia.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook