Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz atakuje PiS

19.09.2015

Im bliżej wyborów, tym coraz częściej i bardziej stanowczo Paweł Kukiz uderza w Prawo i Sprawiedliwość. Muzyk nieustannie krytykuje największą partie opozycyjną na Facebooku.

Zaczęło się od informacji o ewentualnej nominacji na szefa MON dla Antoniego Macierewicza. Muzyk zamieszczając link do informacji na ten temat napisał ironicznie: „Spokojnego Dnia” opatrując wpis znaczącą uśmiechniętą emotikoną.

Niespełna godzinę później oskarżył PiS o współtworzenie znienawidzonego systemu. „Pytacie często o naszą koncepcję Obrony Narodowej. Zwolennicy Systemu (POwcy i PiSowcy) zarzucają nam, że jej nie posiadamy. Otóż od dawna działa już zespół zajmujący sie tą kwestią a jego podstawą programową jest koncepcja prof. Józefa Marczaka” - napisał Kukiz (pisownia oryginalna – przyp. red.).

Następnego dnia były kandydat na prezydenta popełnił kolejne wpisy utrzymane w podobnym tonie. Kukiz odniósł się do propozycji PiS ws. polityki prorodzinnej.

„Czekajcie na 500 zł na dziecko i zwolnienie z ZUS. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że jedno z obiecanych (w 2005) roku 3 mln. mieszkań jest Wasze :-) Dobrego Dnia, Marzyciele :-)” - napisał  muzyk.

Paweł Kukiz nie omieszkał wbić szpil prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Były kandydat zamieścił na swoim profilu link do tekstu „Posłowie nie chcą zeznawać ws. lotów Andrzeja Dudy” ze swoim złośliwym komentarzem: „Hmmm.... Może Adaś Hofman coś bąknie w tej kwestii? :-)”.

gah

[fot. Fratria]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook