Jedynie prawda jest ciekawa


Ks. Oko: Następna będzie promocja kazirodztwa

25.10.2014

„Jeżeli ktoś pozwoli zniewolić swój umysł i propaguje homoseksualizm, to następnie będzie poproszony o promocję kazirodztwa” - mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info ks. Dariusz Oko.

CZYTAJ KONIECZNIE: TVP za darmo wypromuje homozwiązki? Rewolucja obyczajowa w ramach „misji”

Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa

Stefczyk.info: Telewizja Polska wyemituje spot Kampanii Przeciw Homofobii „Najbliżsi obcy”, promujący związki lesbijskie. Decyzję o bezpłatnej emisji podjęła Komisja ds. Kampanii Społecznych TVP. Jak ksiądz ocenia działania stacji?

Ks. Dariusz Oko: Władze Telewizji Polskiej dopuściły do wielkiego nadużycia. Promowanie homoseksualizmu, ideologii gender, czy innych – typowo lewackich – ideologii za pieniądze publiczne i wbrew woli większości społeczeństwa, jest czymś okropnym. Wielokrotnie przekonaliśmy się do jakich szkód prowadzi ideologia gender i jej stałe promowanie.

Do czego może doprowadzić promocja homoseksualizmu?

Zaczynamy od akceptowania i promowania zachowań homoseksualnych, a następnym etapem będzie promocja kazirodztwa. Genderowcy już teraz przekonują, że osoby akceptujące homoseksualizm, powinny rozpocząć dyskusję o legalizacji tego zjawiska. Środowiska lewicowe w tym przypadku powołują się na takie same argumenty.

To wina ideologii gender?

Oczywiście, bowiem głosi ona, że w seksie można zrobić dosłownie wszystko. Trzeba sobie to wyraźnie uświadomić. Jeżeli ktoś pozwoli sobie zniewolić swój umysł i propaguje homoseksualizm, to następnie będzie poproszony o promocję kazirodztwa. W przypadku tych spotów, widać również szerszy problem: Telewizja Polska, która powinna reprezentować całość społeczeństwa, daje się zniewolić ideologii, którą popiera kilka procent ludzi. To niedopuszczalne.

Czy środowiska katolickie powinny domagać się emisji kontr-spotów, pokazujących np. jak szkodliwe kwestie niesie za sobą adopcja dzieci przez pary homoseksualne?

Bardzo zachęcam do takiego działania. Nie można promować zachowań oraz ideologii szkodliwych społecznie. Telewizja za pieniądze podatników indoktrynuje nas, promując ateistyczne ideologie wśród społeczeństwa, którego zdecydowaną większość stanowią ludzie wierzący. Tym bardziej TVP powinna przyjąć do emisji listy Episkopatu Polski, Telewizję Trwam, czy ośrodki katolickie.

Władze TVP na pytania dotyczące spotów odpowiadają następująco: „Tolerancja wobec osób o innej orientacji seksualnej jest niewątpliwie w cywilizowanym świecie działaniem pożądanym”. Czy słowo „tolerancja” jest w tym wypadku zbyt mocno wykorzystywane?

W życiu człowieka pojawiają się takie przypadki, kiedy musi tolerować złe zachowania, ponieważ albo nie można ich zmienić, albo próba podjęcia działania przynosi większe szkody. Tolerujemy przecież narkomanię i alkoholizm. Tolerancja wobec homoseksualizmu jest czymś podobnym. Tolerujemy osoby, które popadają w homoseksualizm, który jest złą przypadłością, ale przecież nie możemy tego promować. Liczne badania – polskie i amerykańskie - wykazują, że 60 proc. chorych na AIDS to homoseksualiści. W 40 procentach przypadków pedofilii, mamy do czynienia z działanie osób homoseksualnych. Dodajmy do tego choroby weneryczne, zakaźne, urazy psychiczne – nie można promować złego zachowania.

Rozmawiał Łukasz Żygadło

Dołącz do protestu przeciwko emisji spotu na antenie Telewizji Polskiej!


[fot: Jan Lorek]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook