Jedynie prawda jest ciekawa


Ks. Oko: Następna będzie promocja kazirodztwa

25.10.2014

„Jeżeli ktoś pozwoli zniewolić swój umysł i propaguje homoseksualizm, to następnie będzie poproszony o promocję kazirodztwa” - mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info ks. Dariusz Oko.

CZYTAJ KONIECZNIE: TVP za darmo wypromuje homozwiązki? Rewolucja obyczajowa w ramach „misji”

Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa

Stefczyk.info: Telewizja Polska wyemituje spot Kampanii Przeciw Homofobii „Najbliżsi obcy”, promujący związki lesbijskie. Decyzję o bezpłatnej emisji podjęła Komisja ds. Kampanii Społecznych TVP. Jak ksiądz ocenia działania stacji?

Ks. Dariusz Oko: Władze Telewizji Polskiej dopuściły do wielkiego nadużycia. Promowanie homoseksualizmu, ideologii gender, czy innych – typowo lewackich – ideologii za pieniądze publiczne i wbrew woli większości społeczeństwa, jest czymś okropnym. Wielokrotnie przekonaliśmy się do jakich szkód prowadzi ideologia gender i jej stałe promowanie.

Do czego może doprowadzić promocja homoseksualizmu?

Zaczynamy od akceptowania i promowania zachowań homoseksualnych, a następnym etapem będzie promocja kazirodztwa. Genderowcy już teraz przekonują, że osoby akceptujące homoseksualizm, powinny rozpocząć dyskusję o legalizacji tego zjawiska. Środowiska lewicowe w tym przypadku powołują się na takie same argumenty.

To wina ideologii gender?

Oczywiście, bowiem głosi ona, że w seksie można zrobić dosłownie wszystko. Trzeba sobie to wyraźnie uświadomić. Jeżeli ktoś pozwoli sobie zniewolić swój umysł i propaguje homoseksualizm, to następnie będzie poproszony o promocję kazirodztwa. W przypadku tych spotów, widać również szerszy problem: Telewizja Polska, która powinna reprezentować całość społeczeństwa, daje się zniewolić ideologii, którą popiera kilka procent ludzi. To niedopuszczalne.

Czy środowiska katolickie powinny domagać się emisji kontr-spotów, pokazujących np. jak szkodliwe kwestie niesie za sobą adopcja dzieci przez pary homoseksualne?

Bardzo zachęcam do takiego działania. Nie można promować zachowań oraz ideologii szkodliwych społecznie. Telewizja za pieniądze podatników indoktrynuje nas, promując ateistyczne ideologie wśród społeczeństwa, którego zdecydowaną większość stanowią ludzie wierzący. Tym bardziej TVP powinna przyjąć do emisji listy Episkopatu Polski, Telewizję Trwam, czy ośrodki katolickie.

Władze TVP na pytania dotyczące spotów odpowiadają następująco: „Tolerancja wobec osób o innej orientacji seksualnej jest niewątpliwie w cywilizowanym świecie działaniem pożądanym”. Czy słowo „tolerancja” jest w tym wypadku zbyt mocno wykorzystywane?

W życiu człowieka pojawiają się takie przypadki, kiedy musi tolerować złe zachowania, ponieważ albo nie można ich zmienić, albo próba podjęcia działania przynosi większe szkody. Tolerujemy przecież narkomanię i alkoholizm. Tolerancja wobec homoseksualizmu jest czymś podobnym. Tolerujemy osoby, które popadają w homoseksualizm, który jest złą przypadłością, ale przecież nie możemy tego promować. Liczne badania – polskie i amerykańskie - wykazują, że 60 proc. chorych na AIDS to homoseksualiści. W 40 procentach przypadków pedofilii, mamy do czynienia z działanie osób homoseksualnych. Dodajmy do tego choroby weneryczne, zakaźne, urazy psychiczne – nie można promować złego zachowania.

Rozmawiał Łukasz Żygadło

Dołącz do protestu przeciwko emisji spotu na antenie Telewizji Polskiej!


[fot: Jan Lorek]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook