Jedynie prawda jest ciekawa


Ks. Oko: Następna będzie promocja kazirodztwa

25.10.2014

„Jeżeli ktoś pozwoli zniewolić swój umysł i propaguje homoseksualizm, to następnie będzie poproszony o promocję kazirodztwa” - mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info ks. Dariusz Oko.

CZYTAJ KONIECZNIE: TVP za darmo wypromuje homozwiązki? Rewolucja obyczajowa w ramach „misji”

Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa

Stefczyk.info: Telewizja Polska wyemituje spot Kampanii Przeciw Homofobii „Najbliżsi obcy”, promujący związki lesbijskie. Decyzję o bezpłatnej emisji podjęła Komisja ds. Kampanii Społecznych TVP. Jak ksiądz ocenia działania stacji?

Ks. Dariusz Oko: Władze Telewizji Polskiej dopuściły do wielkiego nadużycia. Promowanie homoseksualizmu, ideologii gender, czy innych – typowo lewackich – ideologii za pieniądze publiczne i wbrew woli większości społeczeństwa, jest czymś okropnym. Wielokrotnie przekonaliśmy się do jakich szkód prowadzi ideologia gender i jej stałe promowanie.

Do czego może doprowadzić promocja homoseksualizmu?

Zaczynamy od akceptowania i promowania zachowań homoseksualnych, a następnym etapem będzie promocja kazirodztwa. Genderowcy już teraz przekonują, że osoby akceptujące homoseksualizm, powinny rozpocząć dyskusję o legalizacji tego zjawiska. Środowiska lewicowe w tym przypadku powołują się na takie same argumenty.

To wina ideologii gender?

Oczywiście, bowiem głosi ona, że w seksie można zrobić dosłownie wszystko. Trzeba sobie to wyraźnie uświadomić. Jeżeli ktoś pozwoli sobie zniewolić swój umysł i propaguje homoseksualizm, to następnie będzie poproszony o promocję kazirodztwa. W przypadku tych spotów, widać również szerszy problem: Telewizja Polska, która powinna reprezentować całość społeczeństwa, daje się zniewolić ideologii, którą popiera kilka procent ludzi. To niedopuszczalne.

Czy środowiska katolickie powinny domagać się emisji kontr-spotów, pokazujących np. jak szkodliwe kwestie niesie za sobą adopcja dzieci przez pary homoseksualne?

Bardzo zachęcam do takiego działania. Nie można promować zachowań oraz ideologii szkodliwych społecznie. Telewizja za pieniądze podatników indoktrynuje nas, promując ateistyczne ideologie wśród społeczeństwa, którego zdecydowaną większość stanowią ludzie wierzący. Tym bardziej TVP powinna przyjąć do emisji listy Episkopatu Polski, Telewizję Trwam, czy ośrodki katolickie.

Władze TVP na pytania dotyczące spotów odpowiadają następująco: „Tolerancja wobec osób o innej orientacji seksualnej jest niewątpliwie w cywilizowanym świecie działaniem pożądanym”. Czy słowo „tolerancja” jest w tym wypadku zbyt mocno wykorzystywane?

W życiu człowieka pojawiają się takie przypadki, kiedy musi tolerować złe zachowania, ponieważ albo nie można ich zmienić, albo próba podjęcia działania przynosi większe szkody. Tolerujemy przecież narkomanię i alkoholizm. Tolerancja wobec homoseksualizmu jest czymś podobnym. Tolerujemy osoby, które popadają w homoseksualizm, który jest złą przypadłością, ale przecież nie możemy tego promować. Liczne badania – polskie i amerykańskie - wykazują, że 60 proc. chorych na AIDS to homoseksualiści. W 40 procentach przypadków pedofilii, mamy do czynienia z działanie osób homoseksualnych. Dodajmy do tego choroby weneryczne, zakaźne, urazy psychiczne – nie można promować złego zachowania.

Rozmawiał Łukasz Żygadło

Dołącz do protestu przeciwko emisji spotu na antenie Telewizji Polskiej!


[fot: Jan Lorek]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook