Jedynie prawda jest ciekawa

Ks. Oko: gender służy maniakom seksualnym

20.04.2015

„To jest tak złe, tak deprawujące, tak niszczące człowieka, że niewątpliwie jest dziełem szatana”.

Gender jest ideologią ateistów, którzy uwierzyli, że seks jest bogiem” – mówił ks. prof. Dariusz Oko w klasztorze ojców franciszkanów w Kętach na Podbeskidziu.

Duchowny w niemal dwugodzinnym wykładzie zwrócił uwagę na skrajny brak logiki, jaką reprezentują propagatorzy gender, którzy co raz popadają w poważne sprzeczności. Zwrócił także uwagę, że ta ateistyczna ideologia promuje za wszelką cenę zdemoralizowany styl życia. „To jest ideologia ateistów, którzy uwierzyli, że seks jest bogiem. To tłumaczy te absurdy. To nie jest filozofia, która ma służyć prawdzie. Ideologia ta to pozór prawdy, który służy interesom jakiejś grupy. Gender nie służy prawdzie. Służy natomiast celom ateistów, w szczególności maniaków seksualnych” - stwierdził profesor. Dodał, że tezę tę można z powodzeniem zastosować jako klucz hermeneutyczny do wszystkich tekstów ideologów gender. „To jest teoria wymyślona na poziomie pożądania, dla usprawiedliwienia szaleńczej egzystencji jej twórców” - dodał i przypomniał, że to papież Franciszek wskazał na demoniczne źródło tej ideologii.

„Tu wyraźnie widać łapy diabła. To jest tak złe, tak deprawujące, tak niszczące człowieka, że niewątpliwie jest dziełem szatana” - podkreślił.

Wskazując na zasadnicze elementy myślenia ateistycznego, które stoi u podstaw gender, prelegent wymienił m.in.: odrzucenie Boga i postawienie się ponad Nim, postawienie w miejscu Boga siebie samego i seksu, prowadzenie życia w zgodzie z tym modelem aż do największych wypaczeń seksualnych oraz dążenie do władzy absolutnej, by panować nad innymi i wprowadzać swoje teorie w czyn.

Profesor zaznaczył, że gender jest programem totalnej rewolucji, mającym przewrócić świat do góry nogami. W szczególności celem tego ataku ma być rodzina. Kapłan przestrzegł przed demoralizacją dzieci, które poddane procesowi seksualizacji od najmłodszych lat, mogą stać się niewolnikami popędów. Ks. Oko zachęcił jednocześnie, by przeciwstawiać się błędnej ideologii, wzmacniając więzi w obrębie rodziny i wspólnoty Kościoła. „Rodziny powinny dbać o odpowiedzialny rozwój swoich dzieci. Trzeba zajmować głos we wszystkich sprawach publicznych” - dodał. „Każdy z nas musi uczynić maksimum – przez pracę, naukę, modlitwę.

„Ale to wszystko ze spokojem, z zaufaniem, z mentalnością zwycięzcy „ - wyjaśnił. Spotkanie zorganizowała kęcka filia Klub Gazety Polskiej.

KAI,ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook