Jedynie prawda jest ciekawa


Ks. Isakowicz-Zalewski: Nominuję fronda.pl do tytułu Hieny Roku

23.11.2014

„To nie tylko paszkwil, ale manipulacja i skrajna propaganda godna prasy partyjnej z epoki Władysława Gomułki. Po prostu dziennikarskie dno” – pisze na swoim blogu ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski, nominując portal fronda.pl do tytułu Hieny Roku.

Zdaniem duchownego komentarz dotyczący okupacji siedziby PKW przez przedstawicieli stowarzyszenia Solidarni2010, Ruchu Narodowego i KNP, który został zamieszczony na portalu fronda.pl jest przekroczeniem granic dziennikarskiej nierzetelności.

„Różnorodność tych komentarzy nie powinna jednak nikogo dziwić, bo taki jest efekt wolności słowa, o którą w czasach komunizmu walczyli w Polsce działacze "Solidarności" i podziemnej opozycji demokratycznej” - pisze duchowny.

I dodaje:

„Jest jednak granica, której dziennikarzom przekraczać nie wolno. Tę granice przekroczyła niestety Fronda.pl, która lansuje się jako "portal poświęcony".

Isakowicz-Zalewski wskazuje na tekst zatytułowany "V kolumna Putina zajmuje PKW. Gdzie jest państwo Polskie?":

„To nie tylko paszkwil, ale manipulacja i skrajna propaganda godna prasy partyjnej z epoki Władysława Gomułki. Po prostu dziennikarskie dno. Dlatego też zgłaszam niniejszym ów portal do tytułu Hieny Roku”

onet, lz

[fot: wP]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook