Jedynie prawda jest ciekawa


Kryzys imigracyjny to część lewackiej inżynierii społecznej

29.01.2016

Na świecie można odnotować panującą cenzurę dot. wzrostu liczby wlewających się do Europy muzułmańskich imigrantów. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że na wiosnę, jak się trochę ociepli ruszy kolejna ogromna fala imigrantów do krajów europejskich.

Witold Gadowski, na swoim kanale GadowskiTV na YouTube, opublikował film pt. Komentarz tygodnia, w którym poruszył problem imigracyjny. 

Może się to skończyć jak w „Obozie” Jean’a Raspail'a, że te tłumy będą plądrować wszystko jak szarańcza. Pytanie: kto ich zatrzyma? poprawnie politycznie poprawna policja? poprawnie politycznie staż graniczna? politycznie poprawne wojsko? czy politycznie poprawna Pani Merkel, o której znany niemiecki psychiatra publicznie powiedział, że jest niespełna rozumu. Przygotowujmy się, bo o nasze granice otrze się ta fala, a jak ruszy ze wschodu, z terenu Ukrainy to będzie jeszcze trudniej.  

Pytając o przyczynę obecnego kryzysu migracyjnego w Europie, trzeba wspomnieć kto na nim zyskuje, a zyskuje Turcja, Rosja, Iran a pośrednio Stany Zjednoczone. Zachodzi jednak pytanie czy ludzie lewicy rządzącej Europą zwariowali? Czy oni chcą katastrofy, sprowadzając tych wszystkich ludzi niedostosowanych kulturowo, którzy w ogromnej liczbie będą teraz czynić zamęt na kontynencie? Szukając odpowiedzi, zajrzałem do pism ideologów nowej lewicy jeszcze z lat 80/90. 

W pismach tych powiedziane jest, że należy zniszczyć kraje narodowe, należy odejść od pojęcia narodu, należy narody europejskie wykorzenić i zamienić to wszystko w taki tygiel, który będzie się nazywał społeczeństwem europejskim. Pisma te podają drogę, którą jest sprowadzenie jak największej liczby imigrantów do Europy, ponieważ to oni są wyborcami lewicy, kiedy otrzymają prawa wyborcze. Dzięki nim, kiedy lewica zwycięży, będzie mogła przeprowadzić swój wielki projekt socjotechniczny. Zatem, oni nie zwariowali. Wykonują swój konkretny plan, tak jak kiedyś Lenin a później Stalin wykonywali swój wielki plan komunistyczny. 

Znowu chodzi o wielką inżynierię społeczną. Nowy projekt potrzebuje ofiar, którymi mają być tradycyjni mieszkańcy starej europy - czyli my.

kk/GadowskiTV

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook