Jedynie prawda jest ciekawa


Król we "wSieci": Mózg z wody

24.04.2015

"Krajowa rada użytecznych Dworaków rzecz jasna nie wprowadzi obowiązku ostrzegania przed głupotą" - pisze Marek Król w tygodniku wSieci, postulując że powinno się wprowadzić obowiązek ostrzegania przed głupotą, na wzór obowiązku ostrzegania przed rakiem na papierosach.

- Nieoznaczona głupota staje się coraz bardziej toksyczna i zatruwa umysły normalnych ludzi. Domagam się, i to od dawna, by ostrzegać telewidzów, radiosłuchaczy i czytelników przed  spożywaniem głupoty serwowanej przez coraz liczniejsze grono rządzących. Wystarczyłoby w prawym górnym rogu telewizyjnego ekranu umieszczać piktogram mózgu przekreślony czerwoną linią - pisze publicysta.

- W TVP, a zwłaszcza w TVN24, taki piktogram konkurowałby z logo stacji przez całą dobę. Dworak Komorowskiego nie zgodzi się na ostrzeganie telewidzów, bo odciąłby gałąź Bredzisława, na której siedzi od dawna. A niemal każda wypowiedź B. Komorowskiego domaga się opatrzenia piktogramem z przekreślonym mózgiem. W czasie podsumowania swojej pięcioletniej impotencji wymienił pięć priorytetów, których realizacji nikt nie widział. No, może z wyjątkiem nowoczesnego patriotyzmu z czekoladowym ptakiem udającym orła - dodaje.

Cały tekst w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 20 kwietnia br. Tygodnik dostępny jest teraz także w formie e-wydania na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły także na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

[Fot. PAP/Pietruszka]

 

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook