Jedynie prawda jest ciekawa

Król we "wSieci": Mózg z wody

24.04.2015

"Krajowa rada użytecznych Dworaków rzecz jasna nie wprowadzi obowiązku ostrzegania przed głupotą" - pisze Marek Król w tygodniku wSieci, postulując że powinno się wprowadzić obowiązek ostrzegania przed głupotą, na wzór obowiązku ostrzegania przed rakiem na papierosach.

- Nieoznaczona głupota staje się coraz bardziej toksyczna i zatruwa umysły normalnych ludzi. Domagam się, i to od dawna, by ostrzegać telewidzów, radiosłuchaczy i czytelników przed  spożywaniem głupoty serwowanej przez coraz liczniejsze grono rządzących. Wystarczyłoby w prawym górnym rogu telewizyjnego ekranu umieszczać piktogram mózgu przekreślony czerwoną linią - pisze publicysta.

- W TVP, a zwłaszcza w TVN24, taki piktogram konkurowałby z logo stacji przez całą dobę. Dworak Komorowskiego nie zgodzi się na ostrzeganie telewidzów, bo odciąłby gałąź Bredzisława, na której siedzi od dawna. A niemal każda wypowiedź B. Komorowskiego domaga się opatrzenia piktogramem z przekreślonym mózgiem. W czasie podsumowania swojej pięcioletniej impotencji wymienił pięć priorytetów, których realizacji nikt nie widział. No, może z wyjątkiem nowoczesnego patriotyzmu z czekoladowym ptakiem udającym orła - dodaje.

Cały tekst w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 20 kwietnia br. Tygodnik dostępny jest teraz także w formie e-wydania na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły także na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

[Fot. PAP/Pietruszka]

 

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook