Jedynie prawda jest ciekawa


Krasnodębski: Niezrozumiała decyzja PO ws. 10/04

14.03.2015

„Wystawia to jak najgorsze świadectwo polskim władzom i ich działaniom po katastrofie”.

Prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS, komentował decyzję Platformy Obywatelskiej, która zablokowała w PE rezolucję wzywającą do powołania międzynarodowego śledztwa ws. tragedii smoleńskiej. „Wystawia to jak najgorsze świadectwo polskim władzom i ich działaniom po katastrofie” – mówił prof. Zdzisław Krasnodębski w TV Republika.

„Sam fakt, że w rezolucji znalazło się odniesieni do sprawy Smoleńska i stwierdzenie że wrak wciąż jest w rękach rosyjskich wydają się bardzo pozytywne” – dodaje prof. Krasnodębski. „Pozytywne jest też to, że w dokumencie podważa się zaufanie do rosyjskich władz” – dodał.

Europoseł wskazuje, że w dokumencie miało być wezwanie do międzynarodowego śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. „Platforma doprowadziła do tego, że w ostatniej chwili ten fragment usunięto” – mówił prof. Krasnodębski.

Jego zdaniem zachowanie PO w tej sprawie jest „zupełnie niezrozumiałe”. „Wystawia to jak najgorsze świadectwo polskim władzom i ich działaniom po katastrofie” – ocenił prof. Krasnodębski.

„Tamci posłowie, także kierownictwo PO, Tusk, pan Arabski, oni wszyscy ponoszą ogromną odpowiedzialność za zaistniały przebieg zdarzeń. Jednak cząstka tej odpowiedzialności spoczywa także na barkach innych członków PO. Także tych, którzy wczoraj wnioskowali o usunięcie wezwania o międzynarodowe śledztwo” – tłumaczył eurodeputowany PiS.

TK,TelewizjaRepublika.pl
[Fot. Blogpress.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook