Jedynie prawda jest ciekawa


Krasnodębski: Niezrozumiała decyzja PO ws. 10/04

14.03.2015

„Wystawia to jak najgorsze świadectwo polskim władzom i ich działaniom po katastrofie”.

Prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS, komentował decyzję Platformy Obywatelskiej, która zablokowała w PE rezolucję wzywającą do powołania międzynarodowego śledztwa ws. tragedii smoleńskiej. „Wystawia to jak najgorsze świadectwo polskim władzom i ich działaniom po katastrofie” – mówił prof. Zdzisław Krasnodębski w TV Republika.

„Sam fakt, że w rezolucji znalazło się odniesieni do sprawy Smoleńska i stwierdzenie że wrak wciąż jest w rękach rosyjskich wydają się bardzo pozytywne” – dodaje prof. Krasnodębski. „Pozytywne jest też to, że w dokumencie podważa się zaufanie do rosyjskich władz” – dodał.

Europoseł wskazuje, że w dokumencie miało być wezwanie do międzynarodowego śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. „Platforma doprowadziła do tego, że w ostatniej chwili ten fragment usunięto” – mówił prof. Krasnodębski.

Jego zdaniem zachowanie PO w tej sprawie jest „zupełnie niezrozumiałe”. „Wystawia to jak najgorsze świadectwo polskim władzom i ich działaniom po katastrofie” – ocenił prof. Krasnodębski.

„Tamci posłowie, także kierownictwo PO, Tusk, pan Arabski, oni wszyscy ponoszą ogromną odpowiedzialność za zaistniały przebieg zdarzeń. Jednak cząstka tej odpowiedzialności spoczywa także na barkach innych członków PO. Także tych, którzy wczoraj wnioskowali o usunięcie wezwania o międzynarodowe śledztwo” – tłumaczył eurodeputowany PiS.

TK,TelewizjaRepublika.pl
[Fot. Blogpress.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook