Jedynie prawda jest ciekawa


Kownacki: Wypadki zdarzają się nawet najlepszemu kierowcy

12.02.2017

"Do wypadków dochodziło także za poprzedniej ekipy. Zdarzają się nawet najlepszemu kierowcy. Nie jest tak, że dziś ekipa rządowa ma znacznie gorszych kierowców. W przeciwieństwie do naszych poprzedników wyciągamy wnioski. BOR trzeba posprzątać po gen. Janickim" - podkreślił w programie „Kawa na ławę” wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki.

"Największym dramatem jest to, że po ogromnej katastrofie, która miała miejsce w naszym państwie za poprzednich rządów, szef BOR nie został zdymisjonowany, jego przełożony także. Zostali awansowani. Jaki to był przykład dla funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu? Że można wszystko. Gracie politycznie. Próbujecie dzielić Polaków przy sytuacji, która powinna ich łączyć" — mówił Kownacki.

Odnosząc się do propozycji pomocy prawnej złożonej przez posłów opozycji kierowcy seicento, minister Kownacki przytoczył sytuację z wypadkiem prezydenta Bronisława Komorowskiego.

"Byłem pełnomocnikiem piosenkarki, która uległa wypadkowi podczas kolizji z samochodem prezydenta Komorowskiego. Udzielałem wtedy pomocy prawnej. Nie robiłem żadnej konferencji prasowej, nie informowałem o tym wszem i wobec, tylko zająłem się swoją pracą" — przypomniał Kownacki.

"Robicie z tego sensację, mówiąc pięknie o tym, jak ten chłopak był przesłuchiwany w obecności adwokata. Mnie nie chciano dopuścić do przesłuchania tej pani jako jej adwokata, bo tak uwidziała sobie policja za czasów Platformy Obywatelskiej. To jest różnica pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością a wami. Gracie medialnie. Chcecie skonfliktować Polaków na tak oczywistej sprawie i do tego dorzucacie falę hejtu. Zgadzacie się ze wszystkimi, którzy naśmiewają się z tego wypadku" — podkreślił wiceszef MON.

wkt

[fot. youtube.com]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook