Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski: Wałęsa jest oszustem politycznym

29.02.2016

"Słychać kwik z powodu utraty koryta. Dorabiacie ideologię, bo nie potraficie pracować uczciwie na własne utrzymanie".

Marian Kowalski komentując manifestacje KOD-u znokautował Lecha Wałęsę, KOD i posła Michała Szczerbę, który był wraz z nim gościem TVP Info.
Kowalski przyznał, że nie widzi dziś zagrożeń dla demokracji. "Odbyły się wybory. Ich wynik jest kontestowany przez tych, którzy przegrali. Oni liczyli, że będą rządzić przez kolejną kadencję. Polacy jednak odrzucili ofertę Platformy Obywatelskiej. Politycy PO nie mają za grosz honoru, żeby uszanować wynik, werdykt Polaków" - tłumaczył były kandydat na prezydenta Polski.

Kowalski dodaje, że "przeszłość Lecha Wałęsy jest doskonale znana, przynajmniej od 4 czerwca 1992 roku". "Te materiały, które są pokazywane z Magdalenki były pokazywane 25 lat temu" - przypomniał. Odnosząc się do manifestacji KOD-u wskazał, że "Komitet popełnił błąd kardynalny, biorąc Wałęsę za ikonę swojego protestu" - tłumaczył Kowalski. I wypunktował również posła PO Michała Szczerbę, który bronił zaciekle Wałęsę. "Poseł Szczerba jest przykładem człowieka, który nie potrafi żyć z własnej pracy. Oni muszą być posłami, ministrami, zasiadają w zarządach spółek skarbu państwa. Słychać kwik z powodu utraty koryta, dorabiacie państwo sobie ideologię, bo nie potraficie pracować uczciwie na własne utrzymanie" - mówił Kowalski.

Zaznacza, że Wałęsa jest "oszustem politycznym". "Polacy nie interesują się byłym prezydentem, z prostej przyczyny. Nie ważna jest przeszłość agenturalna Wałęsy, ale ważne jest to, że oszukał wyborców kandydując z hasłem przyspieszenia, zerwaniem umów okrągłego stołu. Obalił rząd Jana Olszewskiego, który jako pierwszy postawił sprawę wejścia Polski do NATO. Lech Wałęsa jest oszustem politycznym. I za to go trzeba rozliczać. Żadne doktoraty honoris causa nie pomogą. PO chciała wykorzystać fałszywego bohatera, by wyprowadzić Polaków na ulicę. To jest wasza klęska" - zakończył Kowalski.

Szczerbę aż zamurowało...

ez
[Fot. TVP.Info]

Warto poczytać

 1. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 2. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook