Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski: Wałęsa jest oszustem politycznym

29.02.2016

"Słychać kwik z powodu utraty koryta. Dorabiacie ideologię, bo nie potraficie pracować uczciwie na własne utrzymanie".

Marian Kowalski komentując manifestacje KOD-u znokautował Lecha Wałęsę, KOD i posła Michała Szczerbę, który był wraz z nim gościem TVP Info.
Kowalski przyznał, że nie widzi dziś zagrożeń dla demokracji. "Odbyły się wybory. Ich wynik jest kontestowany przez tych, którzy przegrali. Oni liczyli, że będą rządzić przez kolejną kadencję. Polacy jednak odrzucili ofertę Platformy Obywatelskiej. Politycy PO nie mają za grosz honoru, żeby uszanować wynik, werdykt Polaków" - tłumaczył były kandydat na prezydenta Polski.

Kowalski dodaje, że "przeszłość Lecha Wałęsy jest doskonale znana, przynajmniej od 4 czerwca 1992 roku". "Te materiały, które są pokazywane z Magdalenki były pokazywane 25 lat temu" - przypomniał. Odnosząc się do manifestacji KOD-u wskazał, że "Komitet popełnił błąd kardynalny, biorąc Wałęsę za ikonę swojego protestu" - tłumaczył Kowalski. I wypunktował również posła PO Michała Szczerbę, który bronił zaciekle Wałęsę. "Poseł Szczerba jest przykładem człowieka, który nie potrafi żyć z własnej pracy. Oni muszą być posłami, ministrami, zasiadają w zarządach spółek skarbu państwa. Słychać kwik z powodu utraty koryta, dorabiacie państwo sobie ideologię, bo nie potraficie pracować uczciwie na własne utrzymanie" - mówił Kowalski.

Zaznacza, że Wałęsa jest "oszustem politycznym". "Polacy nie interesują się byłym prezydentem, z prostej przyczyny. Nie ważna jest przeszłość agenturalna Wałęsy, ale ważne jest to, że oszukał wyborców kandydując z hasłem przyspieszenia, zerwaniem umów okrągłego stołu. Obalił rząd Jana Olszewskiego, który jako pierwszy postawił sprawę wejścia Polski do NATO. Lech Wałęsa jest oszustem politycznym. I za to go trzeba rozliczać. Żadne doktoraty honoris causa nie pomogą. PO chciała wykorzystać fałszywego bohatera, by wyprowadzić Polaków na ulicę. To jest wasza klęska" - zakończył Kowalski.

Szczerbę aż zamurowało...

ez
[Fot. TVP.Info]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook