Jedynie prawda jest ciekawa

Kowalski: Posłanki Petru są niezaspokojone seksualnie

25.02.2016

Były kandydat na prezydenta ostro o partii Petru. Przesada?!

„Klasa średnia to samobójcza klasa idiotów. Głosują od sasa do lasa, od Petru do Korwina” - powiedział Marian Kowalski w programie internetowej telewizji „Idź pod prąd”.

Lider Narodowców RP mówił o naiwności polskich przedsiębiorców, którzy wierzą politykom Platformy.

„Jak można wierzyć babie z Platformy, że będzie was bronić? To tak jakby prosić diabła o wodę święconą” - powiedział Kowalski.

Były kandydat na prezydenta zwrócił też uwagę na zaniepokojenie posłów Nowoczesnej, którzy martwią się o przyszłość Republiki Federalnej Niemiec po ewentualnym upadku strefy Schengen.

„Już pan Petru straszy do czego dojdzie jak zamkną granice. Mówi ile to Niemcy na tym stracą. Niedługo zedrze sobie druga nogę chodząc za tym” - powiedział Kowalski.

Zaproszeni goście dyskutowali też o wpadce partii Petru. Nowoczesna przygotowała wreszcie ustawę. Okazało się, że przedstawili legislacyjny bubel.

„Dużo łatwiejsze było stworzenie ustawy o związkach partnerskich. Tym się zajmowali ci poprzedni idioci. Najwyraźniej oficer prowadzący nie przyniósł oryginału” - powiedział Kowalski.

Zwrócił też uwagę na postać Kamili Gasiuk-Pihowicz i jej publicznych wypowiedzi. Zdaniem Kowalskiego, Pihowicz jest zbyt nerwowa. Znalazł nawet powód takiego stanu rzeczy.

„Jestem bardzo zaniepokojony stanem zdrowia tej pani. Posłanki Petru zdradzają wszelkie objawy niezaspokojenia seksualnego” - stwierdził.

mly/Youtube


CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook