Jedynie prawda jest ciekawa

Kowalski o OMZRiK: "To skrzyżowanie ORMO i Gestapo"

25.02.2017

„Powinno to być zlikwidowanie, to jest nowoczesne skrzyżowanie ORMO i Gestapo, mające na celu prześladowanie uczciwych ludzi" - powiedział Marian Kowalski na kanele internetowym "idzpodprad" na temat Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Marian Kowalski skomentował sprawę „Klątwy” oraz zainteresowania jakie powstało wobec jego opinii na temat spektaklu.
„Jeszcze by tego brakowało, abym ciężko zarobione pieniądze wydawał na oglądanie lewackich sabatów czarownic. Zupełnie nie rozumiem dlaczego Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zainteresował się kwestiami teatru i moją opinią na ten temat. Przecież tam nie gra żaden Murzyn ani Chińczyk" - ocenił organizator Marszu Niepodległości.

Kowalski w ostrych słowach wyraził się na temat Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
„Powinno to być zlikwidowanie, to jest nowoczesne skrzyżowanie ORMO i Gestapo, mające na celu prześladowanie uczciwych ludzi. Mam ich w d***, to banda zboczeńców, kretynów. Do żadnego teatru lewackiego nie pójdę. Jeżeli jesteście taki mądrzy to wystawiajcie sobie w prywatnych teatrach własne gołe d*** i nie sięgajcie do kieszeni podatników” - podkreślił.

Były kandydat na prezydenta objaśnił również różnicę pomiędzy osobą chorą psychicznie a pseudoartystą.
„Psychicznie chory jest objęty opieką medyczną, a ten pseudoartysta nie jest objęty nawet opieką prokuratora” - objaśnił Kowalski.

Na zarzuty dotyczące tego, iż nie widział spektaklu w teatrze, a wypowiada się na ten temat, Kowalski odpowiedział, że „nie trzeba chodzi do b****, żeby wiedzieć, że tam człowiek zbawienie nie dostąpi”.

[fot.youtube.com]
MW/youtubeCS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook