Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski: "Mam w d... prawa człowieka". WIDEO

26.07.2016

Ostra reakcja Mariana Kowalskiego na zabójstwo ciężarnej Polki w Niemczech.

„Trzeba zamknąć dopływ świeżych uchodźców do Europy. Mówi się o niekontrolowalnych dzielnicach, głównie we Francji. Należy zastosować sprawdzony wariant izraelski – otoczyć murem” - powiedział Marian Kowalski.

Kowalski powołuje się na skuteczne rozwiązania w walce z terroryzmem, zastosowane przez państwo Izrael.

„Izraelczycy sobie poradzili, a tam był dużo większy odsetek tego terrorystycznego towarzystwa. Trzeba uzbroić zwykłych obywateli. Służby powinny mieć oczy i uszy otwarte” - stwierdził.

Uznał również, że należy stosować odpowiedzialność zbiorową w stosunku do społeczności muzułmańskich w zachodniej Europie.

„Należy również zaostrzyć kary. Za taki incydent (atak maczetą w Niemczech – przyp. Red.) - odpowiedzialność zbiorowa. Rodzina – jeśli jest w kraju – sąsiedzi, środowisko, w którym się obraca – wszyscy won z kraju” - mówił.

„W tych bantustanach należy wyłączać wodę, gaz, prąd, a potem buldożery jak w Izraelu. Dom, w którym mieszkał bandyta zrównać z ziemią i kropka”

– dodał.

Pytany o reakcję lewicy, Kowalski odpowiedział:

„W dupie mam prawa człowieka. Prawa człowieka skończyły się, gdy zamordowano ciężarną kobietę. Europejczycy mają przestać ginąć na ulicach europejskich miast”.

Kowalski zapowiedział ostrą reakcję na zasłanianie się tego typu retoryką, a islamskich terrorystów porównał do banderowców.

„Kto będzie dzisiaj będzie mówił o prawach człowieka, tego wezmę za mordę i na własny koszt zabiorę za granicę i zaprowadzę do takiego getta. Niech się przejdzie o zmroku, jak wróci cały, to będzie mi mówił o prawach człowieka. W naszej cywilizacji kobiety w ciąży były pod opieką choćby nie wiem co. Hitlerowcy nie pozwalali sobie na takie rzeczy. Dopiero banderowcy podnieśli rękę na kobiety w ciąży. Ci są następni” - powiedział były kandydat na prezydenta.

Mly/YouTube

fot. [YouTube]

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook