Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski: "Mam w d... prawa człowieka". WIDEO

26.07.2016

Ostra reakcja Mariana Kowalskiego na zabójstwo ciężarnej Polki w Niemczech.

„Trzeba zamknąć dopływ świeżych uchodźców do Europy. Mówi się o niekontrolowalnych dzielnicach, głównie we Francji. Należy zastosować sprawdzony wariant izraelski – otoczyć murem” - powiedział Marian Kowalski.

Kowalski powołuje się na skuteczne rozwiązania w walce z terroryzmem, zastosowane przez państwo Izrael.

„Izraelczycy sobie poradzili, a tam był dużo większy odsetek tego terrorystycznego towarzystwa. Trzeba uzbroić zwykłych obywateli. Służby powinny mieć oczy i uszy otwarte” - stwierdził.

Uznał również, że należy stosować odpowiedzialność zbiorową w stosunku do społeczności muzułmańskich w zachodniej Europie.

„Należy również zaostrzyć kary. Za taki incydent (atak maczetą w Niemczech – przyp. Red.) - odpowiedzialność zbiorowa. Rodzina – jeśli jest w kraju – sąsiedzi, środowisko, w którym się obraca – wszyscy won z kraju” - mówił.

„W tych bantustanach należy wyłączać wodę, gaz, prąd, a potem buldożery jak w Izraelu. Dom, w którym mieszkał bandyta zrównać z ziemią i kropka”

– dodał.

Pytany o reakcję lewicy, Kowalski odpowiedział:

„W dupie mam prawa człowieka. Prawa człowieka skończyły się, gdy zamordowano ciężarną kobietę. Europejczycy mają przestać ginąć na ulicach europejskich miast”.

Kowalski zapowiedział ostrą reakcję na zasłanianie się tego typu retoryką, a islamskich terrorystów porównał do banderowców.

„Kto będzie dzisiaj będzie mówił o prawach człowieka, tego wezmę za mordę i na własny koszt zabiorę za granicę i zaprowadzę do takiego getta. Niech się przejdzie o zmroku, jak wróci cały, to będzie mi mówił o prawach człowieka. W naszej cywilizacji kobiety w ciąży były pod opieką choćby nie wiem co. Hitlerowcy nie pozwalali sobie na takie rzeczy. Dopiero banderowcy podnieśli rękę na kobiety w ciąży. Ci są następni” - powiedział były kandydat na prezydenta.

Mly/YouTube

fot. [YouTube]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 7. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook