Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kowalski: Komorowski jest marionetką służb

29.04.2015

Kandydat Ruchu Narodowego deklaruje się jako przeciwnik Okrągłego Stołu i Unii Europejskiej.

Marian Kowalski, kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta RP stwierdził w rozmowie z Telewizją Republika, że jest przeciwnikiem Okrągłego Stołu i Unii Europejskiej.

„Media głównego ścieku nas nie zapraszają. Za pięć dwunasta zawsze odwołują moje wystąpienia. Jestem w telewizjach prywatnych i na spotkaniach w Polsce lokalnej” – skomentował swoją kampanię Kowalski.

Kandydat narodowców nie ma większych szans na wejście do II tury wyborów prezydenckich. Nie traci jednak nadziei. Dla niego czas kampanii wyborczej to m.in. szansa na wypromowanie swojego ugrupowania.

„Jeśli kilkaset tysięcy ludzi na mnie zagłosuje, uznam swoją rolę za wypełnioną. Kampania prezydencka to konsekwentny marsz Ruchu Narodowego na Sejm” – mówi Kowalski.

Marian Kowalski podkreślił też co różni go od innych kandydatów z niskim poparciem.

„Wprowadzenie JOW to zwycięstwo pomysłu PO, wprowadzenie pomysłów Korwin-Mikkego to uprzywilejowanie zagranicznych korporacji. Czy to jest antysystemowe?” – pytał Kowalski.

Choć jego ugrupowanie ma łatkę prorosyjskiego, Kowalski mówi o tej sprawie ze spokojem i zwraca uwagę na słabość państwa, szczególnie w obliczu zagrożenia ze strony Kremla.

„Zawsze podkreślam, że Rosja jest zagrożeniem. Jednak nie powinniśmy jej drażnić, bo przez 25 lat nieudolnych rządów nie zbudowaliśmy wystarczającej siły.” – tłumaczy kandydat Ruchu Narodowego.

Narodowiec nie zapomniał też o urzędującym prezydencie Polski, Bronisławie Komorowskim.

„Jest marionetką służb, pytanie tylko których, czy rosyjskich, czy niemieckich” – ocenił Kowalski.

mly/TelewizjaRepublika.pl

[fot.YouTube]

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook