Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski: "Kijowski to jest podły, mały prowokator". WIDEO

31.08.2016

"To on nie czyta swojego głównego guru Lisa, co wypisuje o "żołnierzach wyklętych"? Przecież prowokacja tych lewackich ścierw sięgnęła zenitu".

„Nigdy nie warto uprawiać zapasów ze świnią, bo my się utytłamy w gównie a ona jedynie będzie się dobrze bawić” - odpowiada Marian Kowalski na pytanie, czy zmierzyłby się w ringu z liderem Komitetu Obrony Demokracji.

W audycji "Idź pod prąd" Kowalski komentował niedzielny incydent na pogrzebie "Inki" i "Zagończyka" z udziałem zwolenników KOD.

„Kijowski to jest podły, mały prowokator. Chciał dostać wpie...dol, żeby pojechać do Sorosa po dolary” - mówi Kowalski, dodając: „Chciał siebie zrobić ofiarę „nazioli” i „agresywnego tłumu”, a zrobił z siebie ofiarę losu, bo spieprzał”.

Zdaniem byłego kandydata na prezydenta Rzeczpospolitej, intencje Kijowskiego, który przekonywał, że na gdańskie uroczystości przyszedł się pomodlić są nieszczere.

„To on nie czyta swojego głównego guru Lisa, co wypisuje o "żołnierzach wyklętych"? Przecież prowokacja tych lewackich ścierw sięgnęła zenitu. Dla nich nie ma nic świętego. Oni przyszli na te groby znowu zwalić kupsko”  – mówił Kowalski, dodając:

„Ja mówię jasno, dla uczciwego patrioty KOD-ziarze to jest rak, wrzód, którego tolerować nie wolno. Dla nich nie ma miejsca w przestrzeni publicznej, ponieważ są to ludzie łamiący wszelkie standardy przyzwoitości. Dla nich prezydent nie ma żadnych świętości. Rzeczpospolita nie ma świętości. Bohaterowie? żadna świętość. Ludzie najniższego sortu, którzy wczoraj wykluczyli się z przestrzeni publicznego i demokratycznego państwa prawa. Kijowski powinien pójść do więzienia, a jego hałastra powinna być obserwowana przez wszystkie służby państwowe, aby było wiadomo skąd biorą pieniądze na swoją haniebną działalność".

kk/YouTube

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook