Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski: Głupia ideologia UE naraża ludzi

22.03.2016

"Dopiero gdy zginie któryś z ważnych funkcjonariuszy UE, padnie strach na tych idiotów" - mówi portalowi Stefczyk.info Marian Kowalski.

Stefczyk.info: W Belgii doszło do serii zamachów. To już kolejne ataki w UE w ostatnich miesiącach. Czy Unia Europejska wyciągnie jakieś poważniejsze wnioski po tych wydarzeniach?

Marian Kowalski: Sądzę, że dopiero gdy zginie któryś z ważnych funkcjonariuszy unijnych, to padnie blady strach na tych idiotów. To są ludzie, którzy żyją w zamkniętym świecie, nie mają pojęcia o realiach życia normalnych Europejczyków i narażają wszystkich na niebezpieczeństwo. Dzisiejsze zamachy określam, jako akcje odwetową po działaniach służb przeciwko terrorystom. To jest typowa akcja odwetowa.

Co ma na celu?

Chodzi o to, by nikt nie próbował w żaden sposób działać przeciwko społecznościom muzułmańskim. To jest jasny sygnał, że oni są silniejsi od państw starej Unii i nie cofną się przed niczym.

Może właśnie teraz państwa UE wezmą się w garść i zaczną poważną walkę z terroryzmem?

Nie, podkreślam, że dopóki nie zginie któryś z tych łajdaków, wysokich funkcjonariuszy unijnych, to oni będą dalej szafować życiem normalnych ludzi, w imię głupiej ideologii multikulti. Sprawa jest prosta - dzięki systemom socjalnym, których beneficjentami są uchodźcy, cała klasa polityczna, socjalistyczna starej UE żyje z rozdawnictwa, poborów podatków itd. To jest dla nich dobry biznes, ale szalenie niebezpieczny dla reszty.

Może walka z terroryzmem jest na tyle skomplikowana, że nikt nie wie jak się za nią zabrać, nikomu się nie opłaca?

Przede wszystkim nie należy popełniać błędu polegającego na wpuszczaniu do UE dużej ilości ludzi, którzy nie mają żadnej ochoty na przyjęcie naszego stylu życia. To jest nauczka dla nas. Liczę, że rząd Polski dalej będzie stał twardo na stanowisku nienarażania Polaków na podobne niebezpieczeństwa co w Belgii.

Wiemy, że w krajach Unii żyją miliony muzułmanów, oni często są w Europie już od lat. Co z nimi? Te społeczności są podłożem sprzyjającym radykalnemu islamowi...

Współczesne środki techniczne są również im dostępne. Państwa tzw. starej Unii mają z nimi kłopot. To nie jest jednak polski kłopot. I to nie powinien być polski kłopot. Oczywiście może dojść do sytuacji mocnego przesilenia i może dojść do wydarzenia, w którym zginie któryś z ważnych polityków UE. Wówczas zapewne dojdzie do sterroryzowania nie tylko mniejszości muzułmańskich, ale i całych społeczeństw Zachodu. To może być pretekst do wprowadzenia jakiegoś superreżimu unijnego, który będzie kontrolował wszystkich. Być może o to tu właśnie chodzi.

Czyli Polacy mogą na tym wszystkim stracić?

My Polacy możemy przede wszystkim zyskać. Możemy zachować bezpieczny kraj. I oby tak było.

Rozmawiał Stanisław Żaryn
[Fot. profil Marszu Niepodległości na Facebooku]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook