Jedynie prawda jest ciekawa

Kowalski: Działacze KOD występują w roli ochotniczych ORMO-wców

08.11.2016

"Zawsze wiedziałem, że prowokacje wobec Marszu Niepodległości są elementem starego systemu" - mówił w "Poranku Radia Wnet" Marian Kowalski.

Były kandydat do urzędu prezydenta Rzeczypospolitej mówił w "Poranku Radia Wnet" o cenzurze treści narodowych na portalach społecznościach: "Od pewnego czasu nie tylko fb ale również inne nośniki informacji blokowały informacja o marszu niepodległości, moje osobiste konto na FB zostało zablokowane, a kanał na portalu Youtube „Idź pod prąd” został zablokowany przez środowiska związane z Grzegorzem Braunem". 

Działacz narodowy odniósł się także do prowokacji, do których dochodziło podczas Marszu Niepodległości w poprzednich latach."Zawsze wiedziałem, że prowokacje wobec Marszu Niepodległości są elementem starego systemu. Wcześniej to było robione przy pomocy funkcjonariusz zarządzanych przez ministra Sienkiewicza, teraz to jest inicjatywa kwasi-społeczna". Kowalski skomentował także obecność działaczy KOD na Marszu Niepodległości: "Działacze KOD występują w roli ochotniczych ORMO-wców".

kk/Radio Wnet

[fot. facebook]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook