Jedynie prawda jest ciekawa


Kowalski apeluje do TVP: Nie zapraszajcie Róży Thun!

09.05.2017

"Pytam środowiska kobiece, czy napiętnują panią Różę Thun za język nienawiści wobec Marine Le Pen?" - mówił Marian Kowalski, który oskarżył polską eurodeputowaną o język nienawiści skierowany wobec liderki francuskiego Frontu Narodowego.

Zdaniem byłego kandydata na prezydenta Polski, Róża Thun na antenie Telewizji Publicznej pogardliwie odnosiła się do Marine Le Pen, używając określeń "jak taki człowiek” czy "jak ktoś taki śmie”.

"Pani Thun przedstawiła typową niemiecką butę, pogardę, język nienawiści. Przekonując, że Europa należy wyłącznie do Niemców. Le Pen jest podobnie wykreowana do pani Thun, jest młodsza i ładniejsza, więc to może po prostu babska zazdrość przemawiała przez panią Thun" - powiedział Kowalski, dodając: "Róża Thun pokazała, że demokracja jest wtedy, kiedy „my wygrywamy”, dokładnie jak to ujmowała  Platforma Obywatelska. A jak oni to „faszyzm”.

Marian Kowalski zwrócił się z apelem do środowisk kobiecych. "Pytam środowiska kobiece, czy napiętnują Różę Thun za język nienawiści wobec Marine Le Pen?. 

„Czy ruchy kobiece są jedynie przybudówką do establishmentu, czy naprawdę dbają oto, aby kobiety nie były poniewierane w życiu publicznym, bo to jest getto polityczne, które wyznaczyła Pani Róża Thun i w ten sposób powinna zostać całkowicie zdyskwalifikowana z debaty publicznej. Żądam od władz Telewizji Publicznej, aby więcej tej osoby nie wpuszczały do telewizji, ponieważ uprawiała ona publicznie język nienawiści” - apelował Kowalski.

kk/Facebook/Marian Kowalski

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook