Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin: Wolę Putina

15.05.2016

Janusz Korwin-Mikke pisze o swoim stosunku do Rosji.

Na swoim profilu na Facebooku Janusz Korwin-Mikke udostępnił dwa krótkie wpisy, w których odnosi się do problemu stosunków polsko-rosyjskich. Mikke pisze o walce „białej” Rosji z Rosją bolszewicką.

„By to powiedzieć jasno: dla mnie "Rosja" to Mikołaj II, to Denikin, Judenicz, Kołczak, Korniłow, Wrangel - i ta Rosja została pokonana przez "Związek Sowiecki" - czyli Lenina (Kałmuko-Żydo-Rosjanina), Dzierżyńskiego (Polaka), Stalina (Gruzina), Berię (Mingrela) i całą plejadę Żydów. Natomiast Własow to durny Sowiet, który za późno przejrzał na oczy. Jednak prawdą jest, że dla Rosji (i dla Tatarów...) Stalin był gorszym wrogiem, niż Hitler. Własowa nie zrehabilitują - ale o Kołczaku już zrobiono wielki, wspaniały film "Admirał". Walka o to, czy przyszła Rosja uzna się za dziedzica Mikołaja II, czy Lenina - to walka cywilizacji. Na razie post-Sowieci są w Moskwie górą... "Trójkolor" najchętniej by usunęli... Na szczęście zamiast d***kracji jest tam jeszcze Putin...” - napisał szef partii KORWiN.

Janusz Korwin Mikke stwierdza, że woli Władimira Putina niż socjaldemokratów, którzy są jego zdaniem wspierani przez Unię Europejską.

„Tak, oczywiście: w odróżnieniu od śp.Józefa Piłsudskiego sprzymierzyłbym się z Judeniczem, Denikinem, Kołczakiem i Wranglem by zniszczyć Bolszewię. Tak: wolę JE Włodzimierza Putina od socjal-d***kratów (wspieranych przez Unię Europejską, przez Amerykanów...), którzy na miejsce "Trójkoloru" przywróciliby Sierp-z-Młotem, ku radości Ludu obrabowaliby wszystkich "nowych Ruskich" z "nieuczciwie zdobytych pieniędzy" i (też ku radości Ludu...) zaczęliby odtwarzać Związek Sowiecki. Zwracam uwagę, że p.Putin przyłączył do Federacji Krym - bo rosyjski - a nie przyłączył Abchazji czy Płd.Osetii.” - napisał Korwin-Mikke.

Mly/facebook

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook