Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin: "Większość jest nieludzka, głupia i uparta"

30.04.2016

Motocykliści z Nocnych Wilków, którzy nie ukrywają swojej sympatii do Putina ponownie nie zostali wpuszczeni do Polski. Rosyjskie MSZ wezwało na dywanik polską ambasador w Moskwie. Witold Waszczykowski decyzję o zatrzymaniu motocyklistów, którzy jechali do Berlina, argumentuje „względami bezpieczeństwa. Swoją opinią nt działań polskiego MSZ podzielił się na Facebooku europoseł Janusz Korwin-Mikke.

„To jest skandal! Gdy Kreml nie chciał wpuścić do Rosji naszego Rajdu Katyńskiego, "Nocne Wilki" się wstawiły - i Rajd wpuszczono. A teraz ta faszystowska III Rzeczpospolita odmówiła przepuszczenia przez Polskę "Nocnych Wilków" jadących na paradę zwycięstwa w Berlinie.” - pisze Korwin.

Dalej lider Partii KORWiN sugeruje, że decyzja polskiego MSZ ma dać tylko paliwo PiS do ataków na Rosję. 

„No, to za rok Rosjanie nie wpuszczą naszych motocyklistów - i PiSowskie pieski będą mogły ujadać na "strasznych Ruskich"! Tfu!!” 

W kolejnym wpisie kilka godzin później, europoseł podejmuje dalej temat Nocnych Wilków odpisując Czesławowi Roszkowskiemu, który napisał: „Nie życzę sobie by Pan nazywał mój kraj faszystowskim bo on nim nie jest. To jest wredna polityczna propaganda z Pana strony . A po drugie czemu Pan jako polityk nie zwróci się do polskiej organizacji motocyklowej by ta zadziałała podobnie jak Nocne wilki Emotikon smile. I wtedy niech się Pan pochwali politycznym zwycięstwem . Tylko to się liczy, tylko konkretne rozwiązania, a nie głupie gderanie. Spodziewałem się po Panu więcej Emotikon smile. Sam oczywiście jestem przeciwnikiem takich zakazów. Pozdrawiam.”

Korwin odpowiada w swoim stylu.

 „Przez Polskę miało przejechać 12 (dwunastu) rosyjskich motocyklistów - w tym 3 (trzech) "Nocnych Wilków". Polska Większość zatrzęsła się ze strachu.” - zaczyna odpowiedź polityk.

W dalszej części postu czytamy o okupacji III RP i faszyzmie.

„Kraju nie nazywam "faszystowskim". Nasz kraj, Polska, jest pod okupacją faszystowskiego państwa: III Rzeczypospolitej. Faszyzm (Mussolini) czy pół-faszyzm (Piłsudski) to sympatyczne ustroje w porównaniu z socjalistycznymi (Hitler, dzisiejsza Szwecja)” - pisze Korwin.

Europoseł w poście odnosi się także do Putina i do znienawidzonej przez siebie „d***kracji”

„"Nocne wilki" mogły przekonać JE Włodzimierza Putina - bo to jest człowiek. Natomiast Polska jest krajem d***kratycznym, którym rządzi Większość. Większość jest nieludzka. Większość trudno przekonać, bo Większość jest głupia i uparta. Większość jest silna tylko w kupie. P.Putin by dorwać się do władzy musiał mieć jakieś ponad-przeciętne zdolności. Większość nie musi mieć żadnych zdolności poza umiejętnością wrzucenia kartki do urny. Więc jak polskie organizacje motocyklowe mogą przekonać Większość i jej pachołków, durnych jak Ona sama?” - kończy lider Partii KORWiN.

kk/Facebook/Janusz Korwin-Mikke

[fot. Youtube/KORWiN vs UE]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook