Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin: Trzeba wypowiedzieć wojnę

23.03.2016

"Trzeba wziąć żelazną pięść i uderzyć w gniazdo tych szerszeni, jakim jest ISIS".

We wtorek rano, kiedy na lotnisku w Brukseli doszło do zamachów, obecny tam był polski europoseł Janusz Korwin-Mikke. "Trzeba im (Państwu Islamskiemu - red.) wypowiedzieć wojnę i w nich uderzyć" – mówił w TV Republika polityk.

Janusz Krowin-Mikke, który podczas wtorkowych zamachów, przebywał na lotnisku w Brukseli, na antenie Telewizji Republika wyraził zdanie, że Unia Europejska nieodpowiednio postępuje z tzw. Państwem Islamskim. "Chodzi o metody działania, nie powinno się gadać, zupełnie nie rozumiem, ze jeżeli Państwo Islamskie uderza, Unia Europejska nie umie zrobić z nim porządku" – powiedział. "Unia walczy o to, że życie ludzkie jest najwyższą wartością. Są zdania, że nie można dać w mordę, ale trzeba dialogować. Czasami trzeba dać w mordę" – dodał polityk.

Prezes partii KORWiN uważa, że tzw. Państwu Islamskiemu powinno się wypowiedzieć wojnę. "Trzeba wziąć żelazną pięść i uderzyć w gniazdo tych szerszeni, jakim jest ISIS. Trzeba im wypowiedzieć wojnę i w nich uderzyć" – powiedział na antenie TV Republika.

ez,TV Republika
[Fot. wPolityce.pl]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook