Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin szokuje: rozmowa jest skuteczna z użyciem paska

18.07.2015

Janusz Korwin- Mikke odnosząc się do dopalaczy, powiedział, że rozmowa z własnym dzieckiem "pełna troski jest bardzo skuteczna, jeśli użyje się do tego paska".

Janusz Korwin-Mikke w komentarzu sejmowym został zapytany o dopalacze. Stwierdził, że od walki z narkomanią wśród młodzieży są ich rodzice. „A jak dorośli to palą i to im szkodzi, to im szybciej zemrą, tym lepiej”- uzupełnił.

Zapytany, co zrobiłby, gdyby jego córka zaczęła zażywać dopalacze, powiedział, że  gdyby mógł, to z liderami walczyłby własnymi rękami.  I dalej zdradził:„Rozmowa pełna troski jest bardzo skuteczna, jeśli użyje się do tego paska. Pamiętam wypowiedź u mnie na portalu, że dzisiaj panuje dysgrafia. Kiedyś używało się paska i znikała w przeciągu tygodnia”.

Polityk odniósł się również do Pawła Kukiza i jego Ruchu. Zaznaczył, że muzyk ma żadnego programu. To powoduje, że ludzie z Ruchu Kukiza aktualnie tylko kłócą się o miejsca. „Jeżeli ruch Kukiza nie rozpadnie się do wyborów, co jest mało prawdopodobne, ale może się nie rozpaść, to rozpadnie się natychmiast po wyborach.  Jeżeli ludzie wejdą do Sejmu, to utworzą różne partie.

Pytany, jaki wynik może osiągnąć Kukiz, zaznacza: „Po 6 września, będzie mieć ok. 6 proc.  A wybory są przecież 25 października. Bardzo wielu ludzi jest u Kukiza tylko dlatego że uważają, że to jest najsilniejsza partia antysystemowa, gdzie można wprowadzić wielu posłów. Ale gdy padną, przeniosą się do Korwina, Narodowców  czy jeszcze innych partii. Różni antysystemowy są tam koniunkturalni.

Janusz Korwin-Mikke  przypomina, że na dwa tygodnie przed wyborami oni Kukiz miał 8 proc. poparcia. W pewnym Korwinowi spadło poparcie na 7 proc., Kukizowi wskoczyło na 10. „Od tej pory zaczęła się lawina: tylko Kukiz. Jeżeli zacznie zjeżdżać,  to wszystko wróci do normy”.

CEPERolkV4/es

fot.wPolityce.pl
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook