Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin szokuje: rozmowa jest skuteczna z użyciem paska

18.07.2015

Janusz Korwin- Mikke odnosząc się do dopalaczy, powiedział, że rozmowa z własnym dzieckiem "pełna troski jest bardzo skuteczna, jeśli użyje się do tego paska".

Janusz Korwin-Mikke w komentarzu sejmowym został zapytany o dopalacze. Stwierdził, że od walki z narkomanią wśród młodzieży są ich rodzice. „A jak dorośli to palą i to im szkodzi, to im szybciej zemrą, tym lepiej”- uzupełnił.

Zapytany, co zrobiłby, gdyby jego córka zaczęła zażywać dopalacze, powiedział, że  gdyby mógł, to z liderami walczyłby własnymi rękami.  I dalej zdradził:„Rozmowa pełna troski jest bardzo skuteczna, jeśli użyje się do tego paska. Pamiętam wypowiedź u mnie na portalu, że dzisiaj panuje dysgrafia. Kiedyś używało się paska i znikała w przeciągu tygodnia”.

Polityk odniósł się również do Pawła Kukiza i jego Ruchu. Zaznaczył, że muzyk ma żadnego programu. To powoduje, że ludzie z Ruchu Kukiza aktualnie tylko kłócą się o miejsca. „Jeżeli ruch Kukiza nie rozpadnie się do wyborów, co jest mało prawdopodobne, ale może się nie rozpaść, to rozpadnie się natychmiast po wyborach.  Jeżeli ludzie wejdą do Sejmu, to utworzą różne partie.

Pytany, jaki wynik może osiągnąć Kukiz, zaznacza: „Po 6 września, będzie mieć ok. 6 proc.  A wybory są przecież 25 października. Bardzo wielu ludzi jest u Kukiza tylko dlatego że uważają, że to jest najsilniejsza partia antysystemowa, gdzie można wprowadzić wielu posłów. Ale gdy padną, przeniosą się do Korwina, Narodowców  czy jeszcze innych partii. Różni antysystemowy są tam koniunkturalni.

Janusz Korwin-Mikke  przypomina, że na dwa tygodnie przed wyborami oni Kukiz miał 8 proc. poparcia. W pewnym Korwinowi spadło poparcie na 7 proc., Kukizowi wskoczyło na 10. „Od tej pory zaczęła się lawina: tylko Kukiz. Jeżeli zacznie zjeżdżać,  to wszystko wróci do normy”.

CEPERolkV4/es

fot.wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook