Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin szokuje: rozmowa jest skuteczna z użyciem paska

18.07.2015

Janusz Korwin- Mikke odnosząc się do dopalaczy, powiedział, że rozmowa z własnym dzieckiem "pełna troski jest bardzo skuteczna, jeśli użyje się do tego paska".

Janusz Korwin-Mikke w komentarzu sejmowym został zapytany o dopalacze. Stwierdził, że od walki z narkomanią wśród młodzieży są ich rodzice. „A jak dorośli to palą i to im szkodzi, to im szybciej zemrą, tym lepiej”- uzupełnił.

Zapytany, co zrobiłby, gdyby jego córka zaczęła zażywać dopalacze, powiedział, że  gdyby mógł, to z liderami walczyłby własnymi rękami.  I dalej zdradził:„Rozmowa pełna troski jest bardzo skuteczna, jeśli użyje się do tego paska. Pamiętam wypowiedź u mnie na portalu, że dzisiaj panuje dysgrafia. Kiedyś używało się paska i znikała w przeciągu tygodnia”.

Polityk odniósł się również do Pawła Kukiza i jego Ruchu. Zaznaczył, że muzyk ma żadnego programu. To powoduje, że ludzie z Ruchu Kukiza aktualnie tylko kłócą się o miejsca. „Jeżeli ruch Kukiza nie rozpadnie się do wyborów, co jest mało prawdopodobne, ale może się nie rozpaść, to rozpadnie się natychmiast po wyborach.  Jeżeli ludzie wejdą do Sejmu, to utworzą różne partie.

Pytany, jaki wynik może osiągnąć Kukiz, zaznacza: „Po 6 września, będzie mieć ok. 6 proc.  A wybory są przecież 25 października. Bardzo wielu ludzi jest u Kukiza tylko dlatego że uważają, że to jest najsilniejsza partia antysystemowa, gdzie można wprowadzić wielu posłów. Ale gdy padną, przeniosą się do Korwina, Narodowców  czy jeszcze innych partii. Różni antysystemowy są tam koniunkturalni.

Janusz Korwin-Mikke  przypomina, że na dwa tygodnie przed wyborami oni Kukiz miał 8 proc. poparcia. W pewnym Korwinowi spadło poparcie na 7 proc., Kukizowi wskoczyło na 10. „Od tej pory zaczęła się lawina: tylko Kukiz. Jeżeli zacznie zjeżdżać,  to wszystko wróci do normy”.

CEPERolkV4/es

fot.wPolityce.pl

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook