Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin: Staczamy się w przepaść

19.04.2016

Zdaniem Korwina Unia Europejska zapłaciła Turcji haracz.

„Na tym lotnisku wyraźnie widać, jak upada Europa. Samoloty Aerofłotu, linii chińskich, tureckich - nie mówiąc już o arabskich - są wygodniejsze, jedzenie o wiele lepsze. Co warte odnotowania: jest coraz gorzej” - pisze Janusz Korwin-Mikke w swoim felietonie na łamach „Super Expressu”.

„I - poza LOT-em i Emiratami - stewardesy są coraz brzydsze. To nieomylny znak upadku” - dodaje szef partii KORWiN.

Zdaniem Korwina czeka nas upadek.

„Po prostu: widać gołym okiem nadciągający upadek. Nadciągający coraz szybciej...” - pisze.

Następnie JKM pisze o sytuacji, w której pewien grecki europoseł został wyrzucony z sali obrad Parlamentu Europejskiego za cytowanie historycznego żartu o Turkach.

„Wyjaśnienie jest tylko jedno - moim zdaniem. Unia przyznała Turcji kilka miliardów okupu (niby za to, by trzymała u siebie tych "uchodźców") - i jestem głęboko przekonany, że kilkadziesiąt milionów z tego haraczu zostanie podzielone między ubogich dygnitarzy Unii Europejskiej - i, oczywiście, Turków, gdzie zresztą bakczysz w takich sprawach jest czymś całkowicie normalnym” - twierdzi Korwin.

„Tak oto pomalutku staczamy się w przepaść: kończą się pieniądze, giną obyczaje...” - dodaje.

Rządzących Unią Korwin nazywa durniami i złodziejami.

„Jedno mogę powiedzieć: przy tej bandzie durniów i złodziei, jaka rządzi obecnie Unią Europejską, zdegenerowana arystokracja francuska sprzed rewolucji była gronem światłych, mądrych, uczciwych patriotów!”

mly/se.pl

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook