Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Korwin: Mówienie o zboczeniach jest sprzeczne z zasadami cywilizacji

03.11.2015

"Gdy Polska była pod okupacją PRL, często łamane były podstawowe zasady praworządności. Jednak - i jest to ważne - opinia publiczna czuła, że tak się dzieje." - pisze w swoim felietonie na łamach "Super Expressu" Janusz Korwin Mikke.

"Dziś, gdy Polska jest pod okupacją Unii Europejskiej, te podstawowe zasady praworządności są łamane na każdym kroku." - dodaje szef partii KORWiN.

Następnie polityk pisze o sytuacji, która miała miejsce w Gdańsku. Aresztowano tam 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o molestowanie upośledzonego chłopca. Zdaniem Korwina skandalem jest fakt, że człowiek ten trafił za kratki tylko i wyłącznie na podstawie przypuszczenia, bez twardych dowodów.

"Pół wieku temu, gdy miałem 24 lata, mężczyźnie do głowy by nie "przyszło" molestować chłopca. To, że dziś wielu to robi, wynika stąd, że widzą to w telewizjach, słyszą o tym - więc przychodzi im do głowy, że może to jest fajnie?" - pisze Korwin-Mikke.

"Publiczne mówienie i pisanie o zboczeniach jest też sprzeczne z zasadami europejskiej cywilizacji." - podsumowuje Mikke.

mly/"Super Express"

fot. Fratria

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook