Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Korwin-Mikke: Zachowanie Sądu to skandal

14.12.2011

Ostatnie wybory parlamentarne są ważne – orzekł Sąd Najwyższy. SN uznał, że w czasie głosowania nie doszło do złamania procedur, które wypaczyłoby wyniki. Portal Stefczyk.info o komentarz w tej sprawie poprosił Janusza Korwina-Mikkego, lidera Kongresu Nowej Prawicy, który wnosił o unieważnienie wyników wyborów:

Ja się spodziewałem takiego rozstrzygnięcia. Bowiem po odrzuceniu naszego protestu otrzymaliśmy opinię, która pozwalała sądzić, że wybory zostaną uznane. Jednak całą sprawę uznaję za skandal. Mam nadzieję, że wyborcy podzielą tę opinię i dadzą o tym znać przy okazji kolejnych wyborów parlamentarnych. Oczywiście, o ile Polska dotrwa do tego czasu…

Nie dziwi mnie jednak, że Sąd Najwyższy nie wymienił nawet naszej sprawy wśród nieprawidłowości wyborczych. Nas się bowiem nie zauważa. Wszyscy zachowują się tak, jakbyśmy nie istnieli. Nawet w mediach, w których ukazują się analizy dotyczące polskiej prawicy, dziennikarze opisują najmniejsze partie, ale nas nie. Wszyscy udają, że nas nie ma, ponieważ wiedzą, że jak my wygramy to powsadzamy tę bandę do kryminału.

Choć Nowa Prawica nie otrzymała jeszcze uzasadnienia do orzeczenia Sądu Najwyższego ws. naszego protestu, mamy już opinię SN w tej sprawie. W niej napisano, że Sąd nie widzi żadnego powodu, by PKW miała zmienić swoją decyzję ws. zgody na nasz start z ogólnopolskich list. Sytuacja może się zmienić jedynie przy następnych wyborach. To pokazuje, że prawo wyborcze wymaga szybkiej poprawki.

not saż
[fot. Wikipedia.pl]

Warto poczytać

 1. Google1477x83143-2016 28.10.2016

  "wSieci": Zacięta walka o Nowy Porządek Świata

  "Dla amerykańskiego mainstreamu jest ważne, by USA były globalną wioską, w której, jak u Orwella, po wypędzeniu ludzi światowym folwarkiem będą rządzić świnie".

 2. malejonek 28.10.2016

  Malejonek: Byliśmy w przedsionku piekła

  "To jest konflikt biblijny, który wchodzi już w rozumienie apokaliptyczne".

 3. januskorminwikke 28.10.2016

  Korwin-Mikke: Clinton to zimna suka

  "Hillary Clinton to zimna suka, ona doprowadzi do wojny".

 4. 1232sdasdasd222 28.10.2016

  Wildstein: Dziennikarze chcą walczyć z PiS!. WIDEO

  "Mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym, aby walczyć o odzyskanie szeroko pojętej władzy".

 5. kukiz-mucha 28.10.2016

  Kukiz: Mija 66. rocznica skoku władzy na prywatne pieniądze

  "28 października 1950 roku rozpoczął się proces zagrabiania naszych pieniędzy przez zmieniające się rządy i ich zaplecza w postaci aparatu urzędniczego".

 6. sadsadasd 28.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech da pani w mordę wszystkim KOD-ziarzom!

  Na spotkaniu Michnika z KOD było sympatycznie, dopóki młody człowiek, wychodząc z sali, nie rzucił "do widzenia, panie Adamie, pan brata pozdrowi".

 7. dgfdfgfdg 27.10.2016

  Ks. Chrostowski: "Rzetelna polityka historyczna jest obowiązkiem". WIDEO

  "Mądra i rzetelna polityka historyczna jest obowiązkiem. Jej brak stanowi wielki grzech zaniechania skutkujący ignorancją, bezmyślnością i bezradnością".

 8. kowalczyk 27.10.2016

  "wSieci": Kowalczyk miała rację

  Cezary Kowalski we "wSieci" o aferze dopingowej w norweskiej kadrze narciarek.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook